רהט: שלושת הילדים שנרצחו הובאו למנוחות

מאות קרובי משפחה, חברים ושכנים ליוו למנוחות את שלושת הילדים שנרצחו על ידי אמם ברהט. ראש העיר נשא דברים במהלך ההלוויה ותקף את התנהלות הממשלה: "אם זה היה קורה ביישוב יהודי, היו באים הרבה אנשים לנחם ולתמוך"

מאות בני אדם ליוו הערב למנוחות את שלושת הילדים שנרצחו על ידי אמם ברהט. השלושה, מוהיימן בן ה-8 מרים בת ה-4 ודלאל בת החודש נקברו אחד לצד השני בבית העלמין בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך טקס ההלוויה בו נכחו בני משפחה וחברים של ההורים והילדים נשא דברים ראש העיר פאיז אבו סהיבן, שתקף את הממשלה וטען כי לא הגיע אף נציג רשמי מטעמה לתמוך במשפחה לאחר האסון.

"לצערי ממשלת ישראל נרדמה במשמרת שלה, כמו בכל פעם שיש אסון. אם זה היה קורה ביישוב יהודי, היו באים הרבה אנשים לנחם ולתמוך. לצערי אנחנו מרגישים מופקרים במדינה", הדגיש ראש העיר.

מוקדם יותר התייחס לאסון אב הילדים שנרצחו, ואמר כי הוא סולח לאשתו על מעשיה. "זה מאללה, זה מלמעלה, זה מה שיש לי להגיד", סיפר האב בהלם.

האם הצעירה מרהט שדקרה אתמול למוות את שלושת ילדיה ופצעה אחד נוסף, הובאה בשעות הצהיים לבית המשפט שקבע כי יש לשלוח אותה לבדיקה פסיכיאטרית שבסופה יוחלט אם היא כשירה לעמוד לדין. בחקירתה סיפרה האם על קולות ששמעה שהורו לה לבצע את המעשה ועל דיכאון לאחר לידה ממנו סבלה. על פי גורמים במשטרה, היא נמצאת במצב של הלם ושואלת רבות על ילדיה.