ערוץ CNN יורד מהמסך הישראלי

לפעמים נדמה לנו שישראל היא מרכז העולם, אבל למי שרוצה להתעדכן מה קורה בעולם – רשת CNN עשויה להיעלם בקרוב לגמרי מהיצע הערוצים בארץ. חברת הלוויין yes תסיים בסוף השנה הנוכחית את החוזה מול חברת טרנר המפיקה את הערוץ

אחרי למעלה מ-20 שנה ערוץ הטלוויזיה הבינלאומי CNN, יורד סופית מהמסך הישראלי. חברת הלוויין yes תסיים בסוף השנה הנוכחית את החוזה מול חברת טרנר, המפיקה את הערוץ, זאת לאחר שחברת הוט הפסיקה את ההתקשרות עם הערוץ לאחר שלא הסכימו להוריד את העלויות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ערוץ החדשות האמריקני, משודר בעשרות מדינות סביב העולם ונחשב מאז הקמתו לערוץ חדשות מרכזי. עם זאת, בתקופה האחרונה סבל ערוץ החדשות מירידה עקבית בנתוני הצפייה.

לאור העובדה שהערוץ היה מראשוני הערוצים ששודרו בטלוויזיה הרב הערוצית בישראל בראשית ימיה, אופן ההתקשרות שהביא אותו לקהל בארץ לא נהוג כבר ונחשב יקר בעבור הפלטפורמות. לצד זה, נוספו לערוץ בשנים האחרונות תחנות בינלאומיות מתחרות רבות ובראשן "פוקס" האמריקאית ו MSNBC, כשלצדן ערוצי חדשות דוברי אנגלית ממדינות שונות כמו "פראנס 24" הצרפתית, אל-ג'זירה, ערוץ סיני וערוץ רוסי.

מחברת yes נמסר: "עם סיום החוזה עם ערוץ CNN בסוף השנה הוחלט שלא לחדשו. בימים אלו בוחנת החברה חלופות לערוץ. כמו כן מציעה החברה מגוון ערוצי חדשות שונים בשפה האנגלית בניהם: World BBC, News SKY, בלומברג Fox news ועוד".