צפו: פעילי מחאה איימו לקפוץ מגשר דיזנגוף סנטר

כוחות משטרה גדולים הוזעקו לדיזנגוף סנטר בתל אביב, לאחר ששמונה פעילי מחאה חברתית נעמדו על הגשר ואיימו לקפוץ. לאחר כשעתיים הם פונו ועוכבו על ידי השוטרים. פעילים נוספים שהגיעו למקום ניסו לחסום את הכביש ופונו מהמקום

 שמונה פעילי המחאה החברתית התבצרו במשך כשעתיים על הגשר של קניון דיזגוף סנטר - ואיימו לקפוץ לכביש. לבסוף הצליחו השוטרים לפנות אותם מהמקום והם עוכבו לחקירה. כוחות משטרה גדולים הוזעקו למקום ופינו פעילים נוספים שניסו לחסום את הכביש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הצעירים שסירבו לרדת מהגשר, העבירו לשוטרים שהגיעו למקום מכתב בו כתבו: "במקום לחיות יחד כמשפחה אנושית אחת, בנינו חומות בינינו התרחקנו זה מזה. הפכנו ציניים, מנוכרים, הפסקנו להודות על הטוב".

בנוסף ציינו: "לפעמים מגיע זמן שיש לומר באומץ: עד כאן! מכירים את ההרגשה של סף תהום. תחושה שהגענו לקצה? ככה אנחנו מרגישים". את המכתב חתמו ב"היו שלום". מחשש שהפעילים ינסו לקפוץ, הוזעקו למקום גם כוחות כיבוי אש והוצב מזרון על הקרקע.

במקביל, פעילי מחאה נוספים שהגיעו למקום ניסתה לחסום את רחוב דיזינגוף למעבר כלי רכב. לאחר מאמצים הצליחו השוטרים לפנות את הפעילים ולחדש את התנועה. השוטרים הצליחו לבסוף לפנות את השמונה והאירוע הסתיים ללא נפגעים. ארבעה צעירים נוספים נעצרו בגין הפרת הסדר במקום.