איהאם וחכים נקברו: "אהבו כמו זוג יונים"

בעוספיה ובדליית אל-כרמל הביאו בצהריים לקבורה את פואד חכים כיוף ואיהאם קדור, שני הצעירים שנמצאו אתמול ללא רוח חיים ביער בכרמל. המשפחות האבלות דחו הדיווחים על מתיחות ביניהן על רקע המוות המסתורי, וסיפרו על זוג אוהב שתכנן להתחתן. "חכים עשה הכל לשם כך ועבד יום ולילה", אמר דודו. המשטרה ממשיכה לחקור

בבתי העלמין בעוספיה ובדליית אל-כרמל הובאו בצהריים למנוחות פואד חכים כיוף ואיהאם קדור, שמצאו אתמול לפנות בוקר את מותם בנסיבות מסתוריות. אלפי בני אדם ליוו אותם בדרכם האחרונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"איבדנו בחור צעיר שהתפרנס בכבוד", אמר בצער ראש מועצת עוספייה וג'יה כיוף, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "הוא עשה הכל על מנת להתחתן עם בחירת לבו. נמתין לחקירת המשטרה בעניין מקרה המוות הזה".

משפחותיהם של הצעירים דחו היום את הדיווחים על מחלוקות ומתיחות בין שתי המשפחות, בעקבות מותם של השניים. "שמענו על כך שנעצרו שניים מאחיה של המנוחה - אבל איננו רוצים להיכנס לכך", אמר בהלוויה דודו של חכים, ג'מיל. "אנחנו ממתינים לדוח הפתולוגי של נתיחת הגופה, ומגנים את כל מי שאומר שקיימים חיכוכים בין המשפחות. הרוחות רגועות".

"חכים התכוון להתחתן עם איהאם, עשה הכל לשם כך ועבד יום ולילה כדי לשפץ את הבית", הוסיף ג'מיל. "הם היו זוג יונים, שהאהבה ביניהם לא ידעה גבולות. דבר מותם נפל עלינו כרעם ביום בהיר, ואיננו מבינים על מה ולמה".

בינתיים, חקירת המשטרה נמשכת. במשטרה עוסקים כעת בשלושה כיווני חקירה מרכזיים: האחד - שהגבר רצח את האישה ולאחר מכן התאבד; השני - התאבדות כפולה של השניים; השלישי - רצח כפול של השניים.