הרוגה ו-19 נפגעים בשריפה ברמלה

דרמה לילית ברמלה: עשרות בני אדם נלכדו בבניין בוער ברחוב רזיאל ברמלה. אישה שקפצה מהחלון בניסיון להימלט מהאש נמלטה ועוד 19 נוספים נפצעו ופונו לבתי החולים, בהם תינוק במצב בינוני. הגורם לדליקה: ארון חשמל שעלה באש

דרמה לילית ברמלה (חדשות 2)

טרגדיה ברמלה: אישה אחת נהרגה ו-19 בני אדם נפגעו הלילה כשאש אחזה בבניין בן ארבע קומות בעיר. מצבם של שניים מהפצועים קשה. כוחות הכיבוי הצליחו להשתלט על הלהבות ולחלץ את הלכודים. הגורם לשריפה הוא ככל הנראה ארון חשמל שהוסב למחסן על ידי הדיירים ועלה באש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עשרות בני אדם נלכדו הלילה בבניין הבוער ברחוב דוד רזיאל בעיר, לאחר שאש פרצה בקומה הרביעית מסיבה שאינה ידועה. כוחות הצלה ראשונים שהגיעו למקום הבחינו באישה שרועה על המדרכה, לאחר שככל הנראה קפצה מהחלון בניסיון להימלט מהאש. פרמדיקים של מד"א העניקו לה טיפול ראשוני אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותה.

כוחות הכיבוי הרבים שזרמו למקום פעלו במקביל להשתלט על הלהבות ולחלץ את כל הלכודים במבנה. שישה אמבולנסים ושבע ניידות טיפול נמרץ העניקו במהלך הלילה טיפול לפצועים הרבים, בהם גבר כבן 35 שנפגע באורח קשה משאיפת עשן ותינוק בן שמונה חודשים שנפצע בינוני.

19 נפגעים פונו מהמקום על ידי כוחות ההצלה: אחד במצב קשה, שישה במצב בינוני והיתר במצב קל. הפצועים פוזרו לבתי החולים באזור - אסף הרופא, קפלן ברחובות ושיבא תל השומר. לאחר שעה ארוכה הצליחו כוחות הכיבוי להשתלט על האש ולאחר שסרקו את כל הדירות במבנה וידאו שאין במקום לכודים נוספים.

מחקירה ראשונית עולה כי ארון חשמל שהוסב על ידי דיירי הבניין למחסן, עלה באש וגרם להצתת המבנה כולו. משטרת רמלה בשיתוף עם חוקרי שריפות של כיבוי האש וכוחות מד"א פתחו בחקירת נסיבות התקרית.