שני הולכי רגל נדרסו למוות בתאונות בצפון

אישה בשנות ה-60 לחייה נהרגה מפגיעת רכב בשדרות חן בקריית ביאליק, לאחר שככל הנראה חצתה את הכביש שלא במעבר חצייה. כמה שעות לאחר מכן נפגעו שני נערים כבני 18 מרכב בשעה שצעדו בשולי כביש סמוך לצומת יזרעאל. מותו של אחד הנערים נקבע במקום והנער הנוסף נפצע קל

שני הולכי רגל נהרגו. ארכיון (שי וקנין, דוברות מד"א)

שתי תאונות קטלניות הערב באזור הצפון: בקריית ביאליק נדרסה למוות אישה בשנות ה-60 לחייה. מספר שעות לאחר מכן נפגע נער בן 18 מרכב בשעה שצעד בשולי כביש סמוך לצומת יזרעאל. מותו נקבע במקום. נער נוסף שצעד לצידו נפצע באורח קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשעות אחר הצהריים התקבלה במוקד מד"א קריאה על אישה שנפגעה ממכונית בשדרות חן בקריית ביאליק. צוות ניידת טיפול נמרץ העניק לאישה טיפול ראשוני, אך נאלץ לקבוע את מותה במקום. מחקירה ראשונית עולה כי האישה חצתה ככל הנראה את הכביש שלא במעבר חציה ונפגעה מרכב חולף. נהג הרכב עוכב לחקירה.

לפנות ערב הוזעקו שוב אנשי מד"א לשטח, הפעם לזירת תאונה סמוך לצומת יזרעאל. מחקירה ראשונית עולה כי שני נערים כבני 18 נפגעו מכלי רכב בשעה שצעדו בשולי כביש חשוך, בין היישוב גן נר לעפולה. הפרמדיקים קבעו במקום את מותו של ג'יברין מוחמד, תושב מושריפה בן 18. הנער השני נפגע קל ופונה לקבלת טיפול בבית החולים העמק בעפולה.

המשטרה מעריכה כי נהג הרכב, שנסע בכיוון הליכתם של השניים, לא הבחין בהם מפאת החשיכה.  גם במקרה זה עוכב הנהג הפוגע וחקירת התאונה נמשכת.