האמסטף חולץ בשלום; לכבאי נתפס הגב

שלושה צוותים של לוחמי אש הוזעקו לכיבוי שריפה בדירה בכרמיאל. הכבאים פרצו לתוך הדירה ומצאו בה כלב אמסטף גדול מימדים הכלוא בעשן. אחד הכבאים נשא באומץ את הכלב על ידיו וחילץ אותו בשלום מהדירה - אך נאלץ להתפנות לבית החולים בשל גב תפוס. "העיקר שלכלב שלום", אמר מבית החולים

למרות הכאב הכבאי מרוצה: "העיקר שלכלב שלו (חדשות 2)

לוחמי האש שהוזעקו לכיבוי הדירה הבוערת בכרמיאל הופתעו לגלות כלב אמסטף מפוחד מסתתר באחד החדרים. אלכס, כבאי מתחנת הגליל לא היסס, תפס את הכלב הכבד וחילץ אותו בשלום. למרבה הצער הפינוי עלה לכבאי הנועז בגב תפוס והוא פונה לבית החולים. "העיקר שהכלב בסדר", אמר הפצוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שלושה צוותים הוזעקו לכיבוי השריפה שאיימה להחריב את הדירה שהייתה ריקה מבני אדם. הכבאים ביצעו סריקה בחדרים ולאחר מספר רגעים זיהו את הכלב העצום השוקל מעל ל-40 קילוגרם. אחד הכבאים הרים את הכלב, נשא אותו על ידיו וחילץ אותו בשלום מהדירה. בתום החילוץ, נאלץ אותו כבאי להתפנות לבית החולים "רבקה זיו" בצפת בשל כאבי גב כתוצאה מהחילוץ.

"קיבלנו את ההודעה על השריפה והגענו מיד למקום, פרצנו את הדלת וסרקנו את הדירה", שיחזר אלכס הכבאי את ההתרחשות בשיחה מבית החולים עם חדשות 2 באינטרנט. "שמעתי נביחות מאחד החדרים וכשנכנסתי ראיתי את הכלב יושב מפוחד".

אלכס לא היסס וכאמור, תפס את הכלב הגדול מיד בשתי ידיו. "הכלב השתולל בידיים מרוב בהלה וכנראה שעשיתי תנועה לא נכונה בגב", סיפר הכבאי הנועז שפונה לקבלת טיפול רפואי לאחר החילוץ. "יש לי כאבים אבל העיקר שהכלב בסדר ושהנזק הוא רק לרכוש".