משפחות ההרוגים נאבקות על התינוק

סבו של התינוק שנפצע בתאונה לפני שלושה ימים בכביש הסרגל מספר כי בכוונת המשפחה לאמצו. "לא הספקנו להגיע לבית החולים בגלל ההכנות להלוויית אמו", סיפר האב בשיחה עם חדשות 2. מחר ישוחרר התינוק מבית החולים ובמקביל תובא אמו לקבורה בעיר הולדתה במרכז הארץ. במשפחת האב טוענים גם הם: רוצים לאמץ את הילד

סוף לתעלומה: הוא כמעט נשלח למשפחת אומנה, אבל התינוק ששרד את התאונה המחרידה לפני שלושה ימים יחזור, ככל הנראה, לחיק משפחתו. סבו של התינוק, אביה של האם שנהרגה, מסביר היום בשיחה עם חדשות 2 שעוד לא הספיקו להגיע לבקרו בבית החולים בשל סידורי הלוויה של האם. לאחר שידור הכתבה הודיעה גם משפחת האב כי היא מעוניינת לאמץ את התינוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התינוק שבמשך ימי אשפוזו בבית החולים לא זכה לביקורי משפחתו, זכה להתעניינות רבה מצד משפחות שסיפורו נגע לליבם והביעו עניין לאמצו. "אמרתי לחברה של הבת שלי שאנחנו באים לבית החולים ביום חמישי", מספר סבו.

הסבא, אביה של האם שנספתה גם היא בתאונה אומר במפורש כי אין בכוונת המשפחה לוותר על הפעוט. "מי אמר שאנחנו לא רוצים את התינוק, תגיד לי מי אמר לך? בני המשפחה כולם רוצים את הילד", הבהיר הסב שאיתורו שופך אור גם על זהותה של בתו, אם התינוק ששרד, שתובא מחר לקבורה בעיר הולדתה במרכז הארץ.

מחר, זמן קצר לאחר קבורת אמו, צפוי התינוק להשתחרר מבית החולים ומצבו כעת מוגדר טוב. למרות הכול, למרות האובדן הכבד, יגיע הפעוט ככל הנראה אל חיק משפחתו. מבית החולים רמב"ם נמסר לאחר שידור הכתבה כי שני בני משפחה לפחות הביעו עניין באימוץ התינוק. "נכון להיום רשויות רווחה הוציאו צו אפוטרופסות זמנית להעברת התינוק למשפחה אומנת. מחר יצטרכו המשפחות לפתור את התסבוכת המשפטית מול רשויות הרווחה", לשון התגובה.