בקשות אימוץ לתינוק שנותר לבדו לאחר התאונה

בבית החולים רמב"ם בחיפה קרסה אמש המרכזיה בשל בקשות רבות של אזרחים לאמץ את התינוק שנשאר לבדו בשל התאונה הקשה סמוך למנחת מגידו. במקביל, הוא ככל הנראה יועבר למשפחת אומנה זמנית. מצבו השתפר

בקשות רבות לאימוץ, אתמול (דוברות בי"ח רמב"ם)

התינוק שנפצע בתאונת הדרכים הקשה סמוך למנחת מגידו ככל הנראה יעבור למשפחת אומנה. שלשום הוא אושפז בבית החולים לאחר שאיבד את משפחתו הקרובה. אתמול מצבו השתפר והוגדר קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בבית החולים רמב"ם, בו הוא מאושפז, אמרו כי המרכזייה אמש קרסה סמוך לשעה 20:00 בערב בשל שיחות של אנשים רבים שביקשו לאמץ אותו, זאת לאחר שדווח כי קרוביו ככל הנראה לא מעוניינים בכך. התינוק צפוי לעבור לידי פקידת סעד שתעביר אותו למשפחה. בבית החולים הבהירו כי הוא לא יימסר לאימוץ בשלב זה.

ד"ר רן שטיינברג, מנהל כירורגית ילדים בבית החולים "רמב"ם", הביע אתמול אופטימיות באשר לשיקומו של התינוק. "עשינו לו בירור מקיף", הסביר. "הוא נתון להשגחה. לא נשקפת סכנה לחייו ואין סימנים שמעידים על כך שלתאונה צפויות להיות השלכות על חייו בעתיד. הוא נראה תינוק בריא ונחמד שאוכל בתאבון".

נציגת השירות הסוציאלי של בית החולים סיפרה אמש כי למקום הגיעו בני משפחתו של התינוק: "באו לכאן אנשים שדואגים לשלומו ומכירים אותו. אנחנו מתואמים עם שירותי הרווחה בקהילה ובונים יחד את תכנית השחרור שלו. אנחנו מצפים שכשיוחלט לשחררו הוא יגיע למקום הטוב ביותר".