התינוק שנפצע עדיין לבדו בבית החולים רמב"ם

התאונה הקטלנית אתמול ליד מנחת מגידו גבתה את חייהם של סעיד עסאליה מכפר קרע, אישה כבת 40 וילד בן 5, אבל גם הותירה תינוק אחד בן שנה לבד בעולם. התינוק שנפצע קל מאושפז בבית החולים ואיש עדיין לא בא לדרוש בשלומו. ברמב"ם הצמידו לו אחות שמטפלת בו

התינוק עם הגעתו לרמב"ם, אתמול (חדשות 2)

יום אחרי התאונה הקטלנית ליד מנחת מגידו, התינוק בן השנה שפונה במצב קל לבית החולים רמב"ם בחיפה עדיין מאושפז במחלקת טיפול נמרץ, כשהוא סובל מסדק בגולגולת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאז התאונה ועד הבוקר איש לא הגיע לבקר את התינוק, היחיד ששרד את ההתנגשות בין הטרקטור לג'יפ, ובינתיים צוות בית החולים הוא שדואג לו. במהלך הלילה הצליחו במשטרה לזהות את האישה והילד בן ה-5 שנהרגו בתאונה.

מאוחר יותר היום אמור התינוק לעבור למחלקת כירורגיית ילדים. הוצמדה לו אחות בבית החולים, שמטפלת, מלוה אותו ודואגת לכל צרכיו.

נהג הטרקטור יובא לדיון בהארכת מעצרו

דובר בית החולים דוד רטנר הביע תקווה בשיחה עם חדשות 2 שבשעות הקרובות יגיע מישהו לדרוש בשלומו של התינוק, אך לפי ההערכות הסיכויים לכך אינם גבוהים. אם איש לא יגיע, ככל הנראה יועבר בן השנה לידי שירותי הרווחה.

היום יובא נהג הטרקטור, תושב אחד הכפרים באזור עפולה, לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בנצרת. הוא הודה בחקירתו כי טעה כשלא נתן זכות קדימה בצומת.