התאונה במגידו: נהג הטרקטור נעצר בחשד להריגה

המשטרה עצרה הלילה את נהג הטרקטור שפגע אתמול בג'יפ סמוך לצומת מגידו בחשד כי לא ציית לתמרור תן זכות קדימה וגרם למותם של שלושה מנוסעיו. הנהג, צעיר בן 22 מאחד הכפרים באזור עפולה, נכלא להמשך חקירה ונחשד בהריגה ובגרימת חבלה של ממש. זהותם של שניים מההרוגים עדיין אינה ידועה

הג'יפ שנפגע בתאונה הקשה (חדשות 2)

התאונה הקטלנית סמוך לצומת מגידו: המשטרה עצרה הלילה את נהג הטרקטור שפגע אתמול במכונית פרטית בכניסה למנחת מגידו בחשד להריגה. כתוצאה מהפגיעה נהרגו שלושה בני אדם. זהותם של שניים מהקורבנות - אישה וילד בן 5 וכן תינוק שנפגע קל - עדיין לא ידועה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מהמשטרה נמסר כי נהג הטרקטור - צעיר בן 22 תושב אחד הכפרים הסמוכים לעפולה - נחקר בגין גרימת התאונה בחשד להריגה, אי ציות לתמרור תן זכות קדימה וגרימת חבלה של ממש. עוד נמסר כי הנהג קשר את עצמו לאירוע ומסר את גרסתו.

הלילה, עם תום החקירה, הוחלט במשטרה לעצור את הצעיר והוא נכלא להמשך חקירה. כמו כן רישיונו נפסל לתקופה של 90 יום. גם בשעות אלה ממשיכים קציני הנפגעים של אגף התנועה במלאכת זיהוי הרוגי התאונה.

"נהג הטרקטור לא נתן זכות קדימה"

אמש הותר לפרסום שמו של אחד ההרוגים בתאונה הקשה - סעיד עסאליה מכפר קרע. בניגוד להערכות קודמות, לא קיים קשר משפחתי בינו לבין יתר יושבי הרכב, בהם ההרוגים וכן תינוק שחולץ מתוך שברי הרכב ופונה לבית חולים במצב קל.

קצין תנועה מחוז צפון יוסי חתוקאי אמר אמש לחדשות 2: "מדובר בצומת מנחת מגידו, טרקטור שופל שיוצא מצד הדרך ורוצה לפנות שמאלה, חוסם את דרכו של ג'יפ - מה שגורם לתאונה קשה עם שלושה הרוגים וילד פצוע קשה. נהג הטרקטור פונה במצב קל פונה לביה"ח העמק".

"אנחנו מדברים על תאונה שקרתה בסביבות השעה 18:00, באור יום. יש תמרור של זכות קדימה, משום מה נהג הטרקטור לא נתן זכות קדימה והתאונה קרתה", הסביר חתוקאי. הכביש בו אירעה התאונה נחשב לכביש מסוכן ביותר בו אירעו תאונות רבות. בתקופה האחרונה הוא עבר שיפוץ במטרה לשפר את תנאי הדרך.