תעלומה: מי הם ההרוגים בתאונה בצפון?

הערב הותר לפרסום כי סעיד עסאליה מכפר קרע הוא נהג הרכב שנהרג בהתנגשות עם טרקטור ליד מגידו. במקביל, נמשך המאמץ לחשוף את זהות יתר יושבי הרכב - אישה וילד שנהרגו - ותינוק שחולץ במצב קל

ההרוג, על רקע זירת התאונה (חדשות 2)

במשטרה ממשיכים בחקירת נסיבות תאונת הדרכים הקטלנית סמוך למנחת מגידו, שגבתה את חייהם של שלושה בני אדם. הערב הותר לפרסום שמו של אחד ההרוגים - בעוד שזהותם של שני הקורבנות האחרים, אישה וילד כבן 5 - נותרה אפופת מסתורין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שמו של ההרוג בתאונה, שהתרחשה כשהג'יפ שבו נסע התנגש בטרקטור, הוא סעיד עסאליה מכפר קרע. בניגוד להערכות קודמות, לא קיים קשר משפחתי בינו לבין יתר יושבי הרכב, בהם ההרוגים וכן תינוק שחולץ מתוך שברי הרכב ופונה לבית חולים במצב קל. כעת פועלות הרשויות לחשוף את זהותם, שנותרה עלומה.

לפי כיוון החקירה המסתמן, גרם לתאונה נהג הטרקטור אחרי שלא ציית לתמרור שהורה על מתן זכות קדימה. הוא פונה במצב קל לטיפול בבית החולים "העמק" שבעפולה.

"המחזה היה מזעזע"

פרמדיק מד"א אבי אמויאל, שהוזעק למקום, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על המראות בזירה: "התקבלה קריאה במוקד גלבוע על התאונה בין רכב לטרקטור, וכשהגענו ראינו מחזה מזעזע. מדובר בתאונה מאוד קשה, במקום היו ארבעה נפגעים, מהם שלושה הרוגים - זוג הורים בשנות ה-40 לחייהם וילד כבן חמש".

אמויאל הוסיף: "שמענו קולות של בכי של תינוק ומצאנו על רצפת הג'יפ מאחור תינוק כבן שנה, כשהוא בהכרה מלאה ובוכה. הענקנו לו טיפולים רפואיים שונים והעברנו אותו למסוק של מד"א, שהטיס אותו לביה"ח רמב"ם כשהוא במצב בינוני-קשה עם חשד לפגיעת ראש. נהג הטרקטור שנפצע קל קיבל טיפול רפואי במקום".