מתנה לחג: סבתא זכתה ב-30 מיליון שקל בלוטו

תושבת המרכז, אם לשלושה וסבתא ל-7 נכדים, זכתה בפרס הגדול בהגרלת הלוטו שנערכה בשבוע שעבר. היא סיפרה על החלום החדש: "לבנות בית גדול - שכל המשפחה תגור יחד"

תושבת מרכז הארץ, אם לשלושה ילדים וסבתא ל-7 נכדים, זכתה ב-30 מליון שקל בהגרלה הלוטו שהתקיימה ביום שלישי האחרון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

היא גילתה על הזכייה הגדולה כשהגיעה לדוכן הפיס על מנת למלא טופס חדש, ובמקביל ביקשה מהזכיין לבדוק את הטופס הישן. לאחר שבדק, הוא פנה אליה ואמר כי זכתה בסכום גדול, אך הוא לא יודע בדיוק כמה ועליה לברר פרטים במשרדי מפעל הפיס בתל אביב.

האישה שבה לביתה, התקשרה לבנה וביקשה שיגיע אליה בהקדם האפשרי. כשנכנס לבית סיפרה לו על הזכייה ואמרה שהיא מקווה שזכתה לפחות ב-1,500 שקל, שיעזרו לה בטיפול בבעלה החולה.

לבנות בית גדול, שכל המשפחה תגור יחד

הבוקר היא הגיעה לבית מפעל הפיס והתבשרה כי זכתה ב-30 מליון שקלים. הזוכה הנרגשת סיפרה כי במשך שנים הקפידה למלא טפסי לוטו עם מספרים קבועים המורכבים מתאריכי ימי ההולדת שלה ושל ילדיה , עד שבשלב מסוים החליטה להפסיק.

"לקחתי פסק זמן ובמשך כמה שנים לא מילאתי לוטו, עד שיום אחד הגיעה אליי אחותי לביקור וביקשה שאבוא איתה לדוכן השכונתי למלא טופס ושמתי לב שהיא מילאה את הטופס בשיטת הלוטומט", אמרה האישה. "היא סיפרה לי שהרבה מאוד אנשים זוכים באופן הזה ובמקום למלא את המספרים בעצמה, היא מעדיפה שהמכונה תעשה זאת בעבורה. מאז החלטתי גם כן לעשות כך".

הזוכה סיפרה כי חלומה הוא לבנות בית גדול עם כמה אגפים, ובכל אגף יגור ילד אחר עם משפחתו וכך כל ילדיה ונכדיה יגורו עמה.