משפחות הרוגי הכרמל : "למנוע נסיעת ניצב רוני עטיה לארה"ב"

למרות התלונה במח"ש והפרסומים כי מסר עדות שקר למבקר המדינה, החליטה המשטרה לשלוח את מפקד מחוז צפון בראש משלחת משטרתית בכירה לחו"ל. משפחות הנספים באסון פנו למפכ"ל רב-ניצב יוחנן דנינו, וביקשו ממנו לבטל את הצ'ופר

המשפחות השכולות נגד ניצב עטיה (חדשות 2)

נמשך מאבק המשפחות השכולות מאסון הכרמל נגד מפקד מחוז צפון ניצב רוני עטיה: בעקבות הפרסומים כי מסר עדות שקר לאנשי משרד מבקר המדינה, ולאור העובדה שעומדת תלונה נגדו במחלקה לחקירות שוטרים, פנו בני משפחות של הרוגי אסון הכרמל למפכ"ל המשטרה, בבקשה שלא לשלוח את הקצין הבכיר לארה"ב בראש משלחת של המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני מספר ימים הגישו רוב משפחות הרוגי אסון הכרמל פנייה, באמצעות עורך הדין סער שפירא, למפכ"ל המשטרה רב-ניצב יוחנן דנינו, שבה הם מבקשים ממנו לעצור את נסיעתו הצפויה של ניצב עטיה לחו"ל במסגרת פרויקט Gilee בחודש הבא.

הפניה באה בעקבות העובדה כי המשפחות השכולות רואות בהצבתו של הקצין הבכיר בראש המשלחת של קציני משטרת ישראל "אטימות וקהות חושים", כלשונן.

עוד צוין, כי לפני כחודש הוגשה למח"ש תלונה רשמית נגד ניצב עטיה, על ידי משפחתו של סנ"צ איציק מלינה, שנספה באסון - בגין חשדות כבדים לביצועם של עבירות פליליות חמורות ביותר, ובכללם התרשלות במילוי תפקידו. נגד הקצין עומדת עדיין עתירה לבג"ץ שאותה הגישו המשפחות אבן-חן וקליין, בדרישה לפטרו ממשטרת ישראל בגין הכשלים האמורים בדוח אסון הכרמל שפורסם על ידי מבקר המדינה.