האם ראיתם את שרון נורני?

במשטרת ישראל הפיצו את תמונתו של תושב באר שבע, בן 41, שיצא את ביתו לפני יומיים - ומאז נעלמו עקבותיו. מדובר בנכה צה"ל הנעזר בקביים, שהשאיר אחריו מכתב ובו איים לשים קץ לחייו

השאיר אחריו מכתב. נורני (משטרת ישראל)

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר שרון נורני, תושב באר שבע בן 41, שיצא מביתו לפני יומיים בשעות הבוקר - ומאז נעלמו עקבותיו. על פי ההערכות, נורני הוא בעל כוונות אובדניות, זאת מכיוון שהשאיר אחריו מכתב ובו צוין כי הוא "הולך לשים קץ לכל הסבל", כלשונו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

היעלמותו של נורני דווחה ביום ד', אז הוכרז כנעדר משעות הבוקר. על פי הפרופיל שהפיצה המשטרה, ובו הוגדר כנעדר בסיכון גבוה, לבש נורני מכנס ברמודה שצבעו לבן וחולצה שחורה. עוד צוין, כי הוא נעזר בקביים לשם הליכה מאחר והוא מוכר כנכה צה"ל וסובל מפציעת ירי בכף רגלו הימנית. נמסר, כי מאז אותו יום לא ניתן היה להשיגו במספר הטלפון הנייד שברשותו, מאחר והוא כבוי.

נורני השאיר אחריו מכתב בשני עותקים בבתיהן של גרושתו וחברתו הנוכחית, ובו ציין כי הוא "הגיע לקצה יכולת הסבל והמלחמה היום-יומית", כלשונו. הוא הוסיף כי הוא "הולך לשים קץ לכל הסבל".

במשטרת ישראל מבקשים כי כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש ליצור קשר באופן מיידי עם מוקד 100, או לפנות לתחנת משטרת אופקים בטלפון 08-9928222.