ניצן שירזי שוחרר מבית החולים איכילוב

לאחר מספר ימים בהם עבר ניתוח מורכב, חזר ניצן שירזי לביתו. "האהבה שקיבלתי הייתה חוצת גבולות, קבוצות ומגזרים. הפועל תל אביב היא משפחה שנותנת לי הרבה אנרגיות טובות להמשך". משפחתו של שירזי הודתה לאוהדים שחיזקו ובירכו, אך ביקשה להימנע כדי לאפשר לשירזי לנוח

ניצן שירזי, מאמן הפועל תל אביב בכדורגל (חדשות 2)

יומיים אחרי שנותח בראשו במשך כחמש שעות, שוחרר היום מאמן קבוצת הפועל תל אביב, ניצן שירזי, מהמחלקה הנוירוכירורגית בבית החולים איכילוב, שם אושפז ביום ראשון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בהודעה שהוציא המאמן לתקשורת הוא הודה לאנשים שתמכו וחיזקו אותו ואת בני משפחתו. "הפועל תל אביב זו משפחה חזקה ואוהבת שאני מקבל ממנה הרבה אנרגיה חיובית", אמר שירזי. "האהבה שקיבלתי חצתה גבולות, קבוצות ומגזרים ואת זה אני לוקח עמי הביתה. אני אנוח היטב בחיק משפחתי הקרובה".

משפחתו של שירזי הודתה גם כן למאות המבקרים שהגיעו לבית החולים, וביקשה להימנע בשלב זה מביקורים בבית כדי לאפשר לניצן את השקט המתבקש.

"הפועל ת"א לא חשובה כרגע, רק הבריאות של שירזי"

את הניתוח המסובך שעבר שירזי ניהל פרופ' צביקה רם, מנהל מערך הנוירוכירורגיה, ובימים הקרובים עם קבלת התשובות הפתולוגיות יוחלט על המשך הטיפול במאמן.

בהפועל תל אביב מתפללים לשלומו ומחזיקים אצבעות ששירזי יתגבר על הבעיה הרפואית שהתגלתה בראשו. "מה שחשוב עכשיו זה שניצן יבריא ויעבור את הבדיקה בהצלחה. הפועל ת"א לא חשובה כרגע, אלא רק הבריאות של שירזי", אמר מנכ"ל הקבוצה אמיר לובין.

לובין הוסיף: "בשבת האחרונה ישבנו והכאבים הציקו לו בצורה יוצאת דופן. הורגש שהוא לא חש בטוב, אבל אף אחד לא חשב שזה חמור מדי. הוא אדם ומאמן שהיה מאוד מסור לקבוצה. הכי חשוב שיחלים ויחזור אלינו מהר. אנחנו באיזושהי פרשת דרכים ואנחנו מקווים שהיא תסתיים בצורה חיובית. מאחלים לו החלמה, רק זה חשוב כרגע".