הורי הילד שנהרג למען החשוד במותו: "תצא זכאי אברך יקר וחשוב"

לאחר שאמש נפגש הנהג החשוד ששכח את הילד חיים חנוך בן ה-4 וחצי ברכבו, היום פיזרו בני המשפחה האבלים כרוזים למענו במודיעין עילית בהם נכתב: "נא הרבו בתחנונים ותפילה עבורו שייצא זכאי". במפגש אתמול היו הרבה דמעות ועצב

הרכב בו נשכח הילד (חדשות 2)

מחווה יוצאת דופן: הוריו של חיים חנוך בן ה-4 וחצי, הילד שנשכח בשבוע שעבר ברכב במודיעין עילית ומת, פיזרו במהלך היום כרוזים שנושאים תפילה לכך שהחשוד במעשה ייצא זכאי במשפט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גורם המקורב למשפחה סיפר כי "הם לא כועסים עליו בכלל ויודעים שלא התכוון לעשות זאת". בכרוז שהפיצו נכתב: "נא הרבו בתפילות עבור האברך היקר והחשוב, שלא יכל שום אחד להרע לו ויצא זכאי ויחבש לעצבותיו במהרה". עוד ציינו המקורבים כי אמנם זה חריג אך זה באמת מראה שהמשפחה מאמינה בו.

עורך דינו של החשוד, עו"ד עופר ברטל, הגיש אמש בקשה מיוחדת שהאיש, ידיד המשפחה, יגיע לבית האבלים כדי לנחם אותם. בית המשפט אישר את הבקשה ואמש כאמור נערכה בבית ההורים תפילה, שבסיומה הוא שב למעצר הבית בו הוא נתון.

המגעים בין החשוד למשפחה החלו כשאחיו קיבל אישור מאנשי קהילתו להגיע לבית ההורים האבלים ולדבריו - ראה שהם מתפללים למען אחיו, "כי הילד כבר בצדיקים, אבל לו עוד יש משפט וצריך להתפלל בשבילו". אתמול החשוד ערך שחזור ברכבו.