הקולגות מכוכב נולד המומים: "מורן היא לוחמת, מקווים שתחלים"

אנשי התכנית כוכב נולד, שרק אתמול חגגו את גמר תכנית העשור, התעוררו לחדשות קשות על תאונת הדרכים הקשה בה נפגעה משתתפת העונה השביעית של התכנית מורן מזוז. "היא תענוג לראות את האומץ שלה על הבמה", סיפר צדי צרפתי. "אווירת השמחה התחלפה מיד בעצב", הדגישה טמירה ירדני

השופטים והקולגות מתכנית הטלוויזיה "כוכב נולד" בה כיכבה הזמרת לקוית הראייה מורן מזוז, הגיבו בתדהמה ובעצב לחדשות על תאונת הדרכים הקשה בה נפגעה אנוש. מזוז הובהלה לאחר התאונה לבית החולים בילינסון שם היא מאושפזת גם בשעה זו במצב קשה מאוד. 

מרגלית צנעני, שהייתה שופטת בעונה שבה השתתפה מזוז ציינה כי היא ריגשה אותה במיוחד. "אני זוכרת שהיא עשתה לנו מה שנהגתי לומר, בירווזה אותי, בירווזה את הנשמה שלי. היא שרה אחר, נוגע ללב, הייתה מדהימה והיו לה רגעים מדהימים".

"מה שהכי היה בולט זה קול שביר, נוגע ללב. היא אחת עם מענה לשון, לא פחדה לענות לנו", סיפרה צנעני. "צר לי מאוד. היא גם כבדת ראייה ואני זוכרת שזה נגע ללבי כי יש לי אחות שאינה רואה. צר לי לשמוע על הילדה הזאת. בחורה עם אישיות נוכחת ולא מבטלת את עצמה בשל המגבלה שלה, אי אפשר היה להתעסק איתה. יש לה קול מרטיט, הרבה הרבה נשמה".

"זה כואב נורא, דווקא לה שגם ככה החיים לא קלים?", אמר בריאיון לערוץ החדשות שופט התכנית צדי צרפתי. את הידיעה על דבר התאונה הוא שמע רק לאחר גמר התכנית ששודר אמש בחיפה. "רק הבוקר שמעתי על זה, לדעתי אף אחד בהפקה לא ידע עד לפני זמן קצר", ציין צרפתי.

"זה עצוב וכואב, למרות המגבלות היא לא ויתרה. עם המון אומץ היא החליטה שהיא רוצה לחיות כמו כולם ועשתה הכל וזה היה מדהים, היא גם קיבלה את עצמה ורצתה להגיע רחוק", סיפר צרפתי.

מפיקת "כוכב נולד" טמירה ירדני מסרה בתגובה, "אווירת השמחה של הגמר אתמול התחלפה בבת אחת כששמענו על מה שקרה. מורן בן אדם מקסים, זמרת מדהימה, תמיד הכרתי אותה כבן אדם מלא חיים. היא אחת הבחורות הכי לוחמניות שיצא לי להכיר ואני מאחלת לה ורוצה להאמין שתחלים במהרה".