מורן מזוז נפצעה אנוש: "זמרת מדהימה, נגעה לליבנו"

משתתפת עונה 7 של "כוכב נולד", שסובלת מלקות ראייה, נפצעה אמש אנושות בתאונת דרכים בפ"ת והיא עדיין נאבקת על חייה. רוכב האופנוע שפגע בה טוען: עברתי באור ירוק. מרגלית צנעני סיפרה: "צר לי לשמוע על הילדה הזאת. בחורה עם אישיות נוכחת ולא מבטלת את עצמה בשל המגבלה שלה"

מורן מזוז. נפצעה אנוש (חדשות 2)

מורן מזוז היא הצעירה שנלחמת על חייה לאחר שנפגעה אמש על ידי שליח רכוב על אופנוע בפתח תקווה. מזוז, בת 29 ריגשה את הצופים והשופטים כשהתמודדה בעונה השביעית של כוכב נולד למרות לקות ראייה ממנה היא סובלת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול בסמוך לשעה 19:00 היא נפגעה בראשה, בשעה שניסתה לחצות את הכביש בדרך רבין בעיר ונתקלה באופנועו של שליח מזון. היא פונתה מהמקום על ידיד פרמדיקים של מד"א ירקון לבית החולים בילינסון במצב אנוש, כשהיא מורדמת ומונשמת. אנשי הצוות הרפואי אף ביצעו בה פעולות החייאה.

בשלב זה לא ברור מה הגורם לתאונה, במהלכה נפצע גם רוכב האופנוע, שפונה במצב קל לבית החולים. מהחקירה עולה שמזוז עשתה ג'וגינג בעת שנפגעה. הרוכב האופנוע טוען שעבר את הצומת באור ירוק, ועדויות מהזירה תומכות בגרסה זו. עם זאת, במשטרה לא ממהרים לקבל טענתו וממשיכים לחקור את נסיבות התאונה.

עומר אדם שהשתתף עם מזוז בעונה השביעית של כוכב נולד אמר לחדשות 2 באינטרנט בתגובה לידיעה כי הוא "מאחל לה רפואה שלמה". 

צנעני: "הרבה הרבה נשמה"

מרגלית צנעני, שהייתה שופטת בעונה שבה השתתפה מזוז, אמרה בריאיון לערוץ החדשות: "אני זוכרת שהיא עשתה לנו מה שנהגתי לומר, בירווזה אותי, בירווזה את הנשמה שלי. היא שרה אחר, נוגע ללב, הייתה מדהימה והיו לה רגעים מדהימים".

"מה שהכי היה בולט זה קול שביר, נוגע ללב. היא אחת עם עם מענה לשון, לא פחדה לענות לנו", סיפרה צנעני. "צר לי מאוד. היא גם כבדת ראייה ואני זוכרת שזה נגע ללבי כי יש לי אחות שאינה רואה. צר לי לשמוע על הילדה הזאת. בחורה עם אישיות נוכחת ולא מבטלת את עצמה בשל המגבלה שלה, אי אפשר היה להתעסק איתה. יש לה קול מרטיט, הרבה הרבה נשמה".

מפיקת "כוכב נולד" טמירה ירדני מסרה בתגובה, "אווירת השמחה של הגמר אתמול התחלפה בבת אחת כששמענו על מה שקרה. מורן בן אדם מקסים, זמרת מדהימה, תמיד הכרתי אותה כבן אדם מלא חיים. היא אחת הבחורות הכי לוחמניות שיצא לי להכיר ואני מאחלת לה ורוצה להאמין שתחלים במהרה".

"כשהגעתי לזירת התאונה הולכת הרגל הייתה ללא הכרה כתוצאה מעוצמת הפגיעה", סיפר חובש "איחוד הצלה" משה זיידל. "הענקנו לה טיפול ראשוני בניסיון להציל את חייה ולאחר מכן היא פונתה להמשך טיפול בבית החולים".