מתמודדת לשעבר בתכנית ריאליטי נאבקת על חייה

תאונה קשה אמש בפ"ת: הולכת רגל בשנות ה-30 לחייה, שהתפרסמה בזכות השתתפותה בתכנית ריאליטי מצליחה, נדרסה ע"י אופנוע ופונתה לביה"ח בילינסון במצב אנוש. הצעירה שריגשה מדינה שלמה בזכות סיפור יוצא דופן נאבקת כעת על חייה במחלקה לטיפול נמרץ. רוכב האופנוע הפוגע נפצע קל. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה

נדרסה ע"י אופנוע ונפצעה אנוש, הזירה (עוזי פרלמוטר - סוכנות הידיעות "חדשות 24")

הולכת רגל בשנות השלושים לחייה נדרסה אמש על ידי אופנוע בפתח תקווה ופונתה לביה"ח במצב אנוש. הצעירה השתתפה בעבר בתכנית ריאליטי מצליחה וריגשה מדינה שלמה בזכות כישרון נדיר וסיפור חיים יוצא דופן. כעת היא נאבקת על חייה במחלקה לטיפול נמרץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אמש, סמוך לשעה 19:00, נפגעה על ידי שליח של חברת מזון רכוב על אופנוע בדרך יצחק רבין בעיר. פרמדיקים של מד"א ירקון שהגיעו למקום האירוע ביצעו בצעירה פעולות החייאה ופינו אותה במצב אנוש לבית החולים בילינסון בפ"ת כשהיא מורדמת ומונשמת.

"כשהגעתי לזירת התאונה הולכת הרגל הייתה ללא הכרה כתוצאה מעוצמת הפגיעה", סיפר חובש "איחוד הצלה" משה זיידל. "הענקנו לה טיפול ראשוני בניסיון להציל את חייה ולאחר מכן היא פונתה להמשך טיפול בבית החולים".

בשלב זה לא ברור מה הגורם לתאונה, במהלכה נפצע גם רוכב האופנוע, שפונה במצב קל לבית החולים. כוחות משטרה שהגיעו למקום פתחו בחקירת נסיבות המקרה.

עם היוודע דבר התאונה הקשה הגיעו בני משפחתה של הצעירה לבית החולים והם שוהים כל העת בסמוך למיטתה במחלקה לטיפול נמרץ ומתפללים להחלמתה.