שירזי נותח במשך כ-5 שעות והועבר להתאוששות

מאמן הפועל תל אביב ניצן שירזי יצא מניתוח בבית החולים איכילוב שנמשך קרוב לחמש שעות ומצבו מוגדר יציב. בימים הקרובים יוחלט על המשך הטיפול בבעיה הרפואית שהתגלתה בראשו

מאמן קבוצת הפועל תל אביב בכדורגל ניצן שירזי נותח היום במשך כ-5 שעות בראשו בבית החולים איכילוב. הערב, בתום הניתוח, נמסר מבית החולים שהוא הועבר להתאוששות וכי מצבו יציב. שירזי אושפז בשל בעיה בריאותית חמורה, ואחרי בדיקות הוחלט לנתחו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

את הניתוח ניהל פרופ' צביקה רם, מנהל מערך הנוירוכירורגיה, ובימים הקרובים עם קבלת התשובות הפתולוגיות יוחלט על המשך הטיפול בשירזי.

בהפועל ת"א מתפללים לשלומו ומחזיקים אצבעות שהמאמן יתגבר על הבעיה רפואית שהתגלתה בראשו. "הדבר היחיד שאני יכול לומר כרגע זה שאנחנו בעוד 3 ימים נדע בדיוק ונהיה יותר חכמים", אמר היום מנכ"ל הקבוצה אמיר לובין בראיון לגלי צה"ל. "מה שחשוב עכשיו זה שניצן יבריא ויעבור את הבדיקה בהצלחה. הפועל ת"א לא חשובה כרגע, אלא רק הבריאות של שירזי".

לובין הוסיף: "בשבת האחרונה ישבנו והכאבים הציקו לו בצורה יוצאת דופן. הורגש שהוא לא חש בטוב, אבל אף אחד לא חשב שזה חמור מדי. הוא אדם ומאמן שהיה מאוד מסור לקבוצה. הכי חשוב שיחלים ויחזור אלינו מהר. אנחנו באיזושהי פרשת דרכים ואנחנו מקווים שהיא תסתיים בצורה חיובית. מאחלים לו החלמה, רק זה חשוב כרגע".

ייתכן ושירזי יאלץ לעזוב את הקבוצה  

 שירזי עבר אתמול בדיקת MRI בראשו, ממנה עלה חשש כי הוא ייאלץ להתמודד עם בעיה רפואית לא פשוטה שתביא להיעדרו מהמגרשים בקרוב. שלשום הוא הגיע הליגה של קבוצתו נגד הפועל חיפה, אך בגלל הכאבים ישב על הספסל מבלי לזוז והניח לעוזרו שביט אלימלך לנהל את המשחק. בקבוצתו קיבלו את הבשורה מבית החולים, איחלו למאמן בריאות שלמה והביעו תקווה שיחזור במהרה לניהול הקבוצה באופן סדיר.

עם זאת, בקבוצה נערכים גם לאפשרות שהבעיה הרפואית שהתגלתה תמנע ממנו בתקופה הקרובה להמשיך בעבודתו. בעת היעדרו של שירזי ישמש אלימלך כמאמן. שירזי עצמו נשמע אמש אופטימי. "אין צורך לדבר במונחים דרמטיים", צוטט באתר האינטרנט הרשמי של הפועל תל אביב. "אני בן אדם שמאמין בשם וגם ברופאים המצוינים שמטפלים בי פה. בחיים יש לפעמים מהמורות שצריך לעבור ואני מקווה שבקרוב אחזור לאימון ולשגרה הרגילה. תודה לכל מי שדורש בשלומי, זה מאוד מרגש".