מנכ"ל הפועל ת"א: "מה שחשוב זה שניצן יבריא"

מאמן הפועל ת"א ניצן שירזי אושפז אמש בבית החולים איכילוב בשל בעיות רפואיות והוא צפוי לעבור היום ניתוח. "הפועל ת"א לא חשובה כרגע, רק הבריאות של שירזי", אמר מנכ"ל הקבוצה אמיר לובין

בקבוצת הכדורגל הפועל ת"א מתפללים לשלומו ומחזיקים אצבעות למאמן הקבוצה ניצן שירזי שצפוי לעבור היום בצהריים ניתוח בעקבות בעיה רפואית שהתגלתה בראשו. "הדבר היחיד שאני יכול לומר כרגע זה שאנחנו בעוד 3 ימים נדע בדיוק ונהיה יותר חכמים", אמר מנכ"ל הקבוצה אמיר לובין בראיון לגלי צה"ל. "מה שחשוב עכשיו זה שניצן יבריא ויעבור את הבדיקה בהצלחה. הפועל ת"א לא חשובה כרגע, אלא רק הבריאות של שירזי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לובין הוסיף: "בשבת האחרונה ישבנו והכאבים הציקו לו בצורה יוצאת דופן. הורגש שהוא לא חש בטוב, אבל אף אחד לא חשב שזה חמור מדי. הוא אדם ומאמן שהיה מאוד מסור לקבוצה. הכי חשוב שיחלים ויחזור אלינו מהר. אנחנו באיזושהי פרשת דרכים ואנחנו מקווים שהיא תסתיים בצורה חיובית. מאחלים לו החלמה, רק זה חשוב כרגע".
שירזי אושפז בשל בעיה בריאותית חמורה, ואחרי בדיקות הוחלט לנתחו. בינתיים, עוזרו של שירזי שביט אלימלך יעביר את האימון.

 ייתכן ושירזי יאלץ לעזוב את הקבוצה  

 שירזי עבר אתמול בדיקת MRI בראשו, ממנה עולה חשש כי הוא ייאלץ להתמודד עם בעיה רפואית לא פשוטה שתביא להיעדרו מהמגרשים בקרוב. שלשום הוא הגיע הליגה של קבוצתו נגד הפועל חיפה, אך בגלל הכאבים ישב על הספסל מבלי לזוז והניח לעוזרו שביט אלימלך לנהל את המשחק. בקבוצתו קיבלו את הבשורה מבית החולים, איחלו למאמן בריאות שלמה והביעו תקווה שיחזור במהרה לניהול הקבוצה באופן סדיר.

עם זאת, בקבוצה נערכים גם לאפשרות שהבעיה הרפואית שהתגלתה תמנע ממנו בתקופה הקרובה להמשיך בעבודתו. בעת היעדרו של שירזי ישמש אלימלך כמאמן. שירזי עצמו נשמע אמש אופטימי. "אין צורך לדבר במונחים דרמטיים", צוטט באתר האינטרנט הרשמי של הפועל תל אביב. "אני בן אדם שמאמין בשם וגם ברופאים המצוינים שמטפלים בי פה. בחיים יש לפעמים מהמורות שצריך לעבור ואני מקווה שבקרוב אחזור לאימון ולשגרה הרגילה. תודה לכל מי שדורש בשלומי, זה מאוד מרגש".