צפו: מתנדב "איחוד הצלה" תיעד תאונת דרכים

ברכבו של כונן "איחוד הצלה" הותקנה מצלמה - שתיעדה היום במקרה תאונה קשה בה התנגש רכב בעמוד בכביש. שניות אחרי התאונה הספיק הכונן להעניק לנהג המעורב בתאונה סיוע - והוא פונה לבית החולים במצב קל-בינוני. תיעוד התאונה והקלטות הדיווחים ברשת הקשר הגיעו לידי חדשות 2 באינטרנט. כך זה נראה

התאונה הקשה תועדה במצלמות: מתנדב של "איחוד הצלה" שברכבו הותקנה מצלמה תיעד במקרה תאונת דרכים קשה שהתרחשה היום בשעות הצהריים סמוך לראש העין. בתאונה נפצע הנהג באורח קל-בינוני, ותיעוד התרחשותה הגיע הערב לידי מערכת חדשות 2 באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"יצאתי מהעבודה בדרכי לכביש 444 מראש העין", שיחזר הערב לחדשות 2 באינטרנט ניב גרנות, כונן "איחוד הצלה". "כשהתקרבתי לצומת ראיתי רכב מתנגש בעמוד ומתהפך. הוא ממש הפך אותו לנגד עיני. המצלמה שהוצבה ברכב שלי, שקיבלתי מחבר, תיעדה את התאונה ודיווחתי באותו הרגע למוקד על המקום בו היא התרחשה".

"פניתי לטפל בנהג, הוא היה לכוד בתוך האוטו", ממשיך ניב. "ברגעים הראשונים עלה עשן מכריות האוויר, וכל מי שהתגודד מסביב היה בטוח שהרכב מתחיל להתלקח ועל כן היו ניסיונות לחלץ את הנהג מהר ככל שניתן. הם הפכו את הרכב ובו בזמן הגיעו כבר כוחות מד"א שפינו את הנהג, שמצבו הוגדר קל-בינוני. הוא פונה כשהוא סובל מחבלות בראש ובגפיים לטיפול בבית החולים בילינסון".

אחרי התאונה הביט ניב במצלמה שברכבו וקלט מה היא תיעדה - את רגע ההתנגשות של הרכב בעמוד ואת ההתהפכות. רק נס מנע אסון כבד בתאונה הזאת.