מקל: "זרקו מספרים לא נכונים לאוויר במטרה להוציא אותי באור שלילי"

לאחר שבועיים של משא ומתן שלא צלח, מודיע הערב הכדורסלן הישראלי גל מקל שימשיך לחכות להזדמנות ב-NBA ולא יחזור לשחק בישראל. מקל, הישראלי השני בליגה הטובה בעולם, אמר הערב שלמרות שבחודשיים האחרונים סבל "מחוסר מזל גדול" כהגדרתו, לא יוכל לחיות עם עצמו בידיעה שוויתר על ההזדמנות להמשיך לשחק בליגה הטובה בעולם

ארכיון (AP)

ממשיך לחלום: לאחר שנראה היה שהישראלי השני בליגת ה NBA ילבש צהוב ויצטרף למכבי ת"א הודיע השחקן אתמול (חמישי) בהצהרה שפרסם, כי הוא ימשיך לחכות להצעה המיוחלת מאחת הקבוצות בליגה הטובה בעולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סוכנו של רכז הנבחרת הלאומית הגיע לישראל לפני יומיים ונפגש עם ראשי מכבי למו"מ שכאמור, לא צלח. היום משחרר מקל הודעה בה הוא מתייחס לביקורת שהושמעה כלפיו ומגלה כי ימשיך להמתין להצעה טובה מה-NBA. "בשבוע שעבר אחרי ששוחררתי מניו אורלינס קיבלתי מספר הצעות מאירופה ומהארץ" מתאר מקל בהודעתו "רציתי לתת את הכבוד הראוי ולהקשיב לכולם, זה לא סוד שאני מאוד רוצה להישאר בNBA - ואני מאמין בלב שלם שאני יכול להצליח בליגה הזו".

"אחרי שקיבלתי הערכה וניתוח מפורטת לגבי השוק, קיבלתי החלטה עם עצמי שאני רוצה להמשיך להילחם ולחכות להצעה וסיטואציה טובה מNBA" מספר השחקן. "אני לא חושב שאני אוכל לחיות עם עצמי בידיעה שוויתרתי על הזדמנות גדולה בשביל כסף ובגלל חוסר סבלנות "

הייתי מוכן לוותר על הרבה מאוד כסף

בהודעה מתייחס מקל לפרסומים השונים בארץ על כך שהסיבה לכישלון המו"מ בינו לבין הצהובים מת"א היא העלויות הגבוהות שדרש. "ביומיים האחרונים קראתי ושמעתי קולות שזרקו מספרים לא הגיוניים ולא נכונים לאוויר במטרה להוציא אותי באור שלילי", כתב מקל, "אז בהזדמנות זו אני רוצה להדגיש שהדברים לא קרובים למציאות ולא נכונים". "אם כן הייתי חוזר לארץ/אירופה הייתי מוכן לוותר על הרבה מאוד כסף השנה בשביל לקבל גמישות ונגישות מצד אחד אבל כמובן שהייתי רוצה להבטיח את העתיד המקצועי והכלכלי שלי במקום שאני אוהב ובמקום שאני מתחבר אליו לשנים הבאות"

למרות "חוסר מזל גדול" כהגדרתו, מקל נשאר אופטימי, "בליגה כל כך לא צפויה יכול מאוד להיות שהזדמנות כזו תגיע ויכול להיות שלא אבל אני לא חושב שאני אוכל לחיות עם עצמי בידיעה שוויתרתי על הזדמנות גדולה בשביל כסף ובגלל חוסר סבלנות "