ניצן שירזי סובל מבעיה רפואית; חשש שייאלץ לעזוב את הפועל ת"א

מאמן הפועל ת"א התלונן בחודש האחרון על כאבים בראשו, והיום עבר בדיקת MRI שהעלתה כי הוא סובל מבעיה רפואית. החשש: הוא ייאלץ לעזוב את הפועל. במקרה כזה - יחליף אותו עוזרו שביט אלימלך. שירזי: מאמין שאשוב בקרוב לאמן

ניצן שירזי. סובל מבעיה רפואית (חדשות 2)

מאמן קבוצת הפועל תל אביב בכדורגל ניצן שירזי עבר היום בדיקת MRI בראשו, ממנה עולה חשש כי הוא ייאלץ להתמודד עם בעיה רפואית לא פשוטה שתביא להיעדרו מהמגרשים בקרוב. שירזי התלונן בחודש האחרון על כאבי ראש, והיום עבר סדרת בדיקות בבית החולים.

אתמול הוא הגיע למשחק הליגה של קבוצתו נגד הפועל חיפה, אך בגלל הכאבים ישב על הספסל מבלי לזוז והניח לעוזרו שביט אלימלך לנהל את המשחק. בקבוצתו קיבלו היום את הבשורה מבית החולים, איחלו למאמן בריאות שלמה והביעו תקווה שיחזור במהרה לניהול הקבוצה באופן סדיר.

שירזי: מאמין בשם וברופאים המטפלים בי

עם זאת, בקבוצה נערכים גם לאפשרות שהבעיה הרפואית שהתגלתה תמנע ממנו בתקופה הקרובה להמשיך בעבודתו. בעת היעדרו של שירזי ישמש אלימלך כמאמן.

שירזי עצמו נשמע הערב אופטימי. "אין צורך לדבר במונחים דרמטיים", צוטט באתר האינטרנט הרשמי של הפועל תל אביב. "אני בן אדם שמאמין בשם וגם ברופאים המצוינים שמטפלים בי פה. בחיים יש לפעמים מהמורות שצריך לעבור ואני מקווה שבקרוב אחזור לאימון ולשגרה הרגילה. תודה לכל מי שדורש בשלומי, זה מאוד מרגש".