עיריית ת"א מציגה: אופניים ביום כיפור

לאחר שבשנה שעברה לא הופעל שירות האופניים "תל-אופן" ביום הכיפורים, ובעקבות פניות רבות של תושבים לעיריית ת"א - הוחלט אמש כי החברה תוכל להשכיר לתושבים את כלי הרכב הדו-גלגליים טרם כניסת החג, ואלה ידאגו להחזירם בצאתו. מחזיק תיק התחבורה בעירייה: "אין שום סיבה שביום הקדוש לנו נחפש עימותים מיותרים"

"תל-אופן" ישכירו זוגות לפני כניסת החג (חדשות 2)

לאחר שהשבוע הביע מחזיק תיק התחבורה בעיריית ת"א משה טיומקין התנגדות חריפה להפעלת מערכת האופניים "תל-אופן" ביום כיפור, הוחלט אמש בעירייה כי למרות הכל - יוכלו תושבי העיר להשתמש בשירות גם ביום הקדוש ביותר לעם היהודי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

העיתון "מעריב" מדווח הבוקר, כי בניגוד לשנה שעברה, תאפשר העירייה להשתמש בשירות השכרת האופניים בעקבות פניות נזעמות רבות של תושבים, שדרשו לאפשר לציבור את הבחירה החופשית האם להשתמש בשירות השכרת האופניים בתשלום שמפעילה חברת "תל-אופן".

יצויין, כי כדי לספק את מערך השכרת האופניים, הייתה צריכה החברה להפעיל את מוקדי השירות כדי לטפל בתקלות שעלולות לקרות במהלך ההשכרה - דבר שעורר את זעמם של גורמים חרדיים רבים וכן את התנגדותו של מחזיק תיק התחבורה בעיריית ת"א משה טיומקין, שאמר השבוע כי "אין שום סיבה שביום כיפור, שהוא יום אחד בלבד הקדוש לנו, נחפש עימותים מיותרים. מי שרוצה שירכוב עם האופניים הפרטיים שלו".

לכן, הפשרה שהושגה היא שהתושבים שמעוניינים להשתמש בשירות ביום שכבר מזמן הפך ל"חג האופניים" - יעשו זאת לפני כניסת החג, ויחזירו את כלי הרכב הדו-גלגליים בצאתו.