חדרה: הבן התמוטט ומת במהלך אזכרת אביו

טרגדיה בבית העלמין בחדרה: בני המשפחה התקבצו כדי לומר קדיש על אביהם שנפטר לפני שנה, לפתע התמוטט אחד הבנים. מתנדבי איחוד הצלה שהגיעו למקום ביצעו בו החייאה, אך הוא התמוטט בשנית והם נאלצו לקבוע את מותו. "מעתה נצטרך לעשות אזכרה כפולה באותו יום", אמר בבכי אחד מבני המשפחה

בית עלמין, אילוסטרציה (AP)

טרגדיה בבית העלמין: אדם כבן 60 התמוטט ומת הערב בבית הקברות החדש בחדרה בזמן אזכרה לאביו. בני המשפחה שהתקבצו סביב קבר האב עמדו לומר קדיש על המנוח, כשלפתע נפל אחד הבנים ואיבד את הכרתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

כוחות ההצלה שהוזעקו למקום על ידי בני המשפחה נאלצו להתמודד עם מצב מאתגר ולבצע את פעולות ההחייאה בין המצבות. מתנדב של ארגון "איחוד הצלה" תיאר את הסיטואציה המורכבת: "החייאה בין המצבות היא סיטואציה קשה, פיזית ורגשית גם לחובש מנוסה. הגישה למקום קשה והמיקום בין המצבות אינו נוח, מלבד העובדה שמסביב נמצאים בני המשפחה כשהם ממררים בבכי."

אחרי הטרגדיה - החובשים אמרו קדיש על האב 

לאחר מאמצים ממושכים, הצליחו החובשים בפעולות ההחייאה והתכוננו לפינויו אל בית החולים, אך האיש איבד לפתע את הדופק בשנית - ונפטר בשערי בית העלמין.

הכוחות הרפואיים הודיעו לבני המשפחה את הבשורה הקשה, והצטרפו לאמירת הקדיש על קברו של האב שהיום חל יום השנה לפטירתו. כשהאירוע הטרגי הסתיים מירר אחד מבני המשפחה בבכי ואמר שמעתה תאלץ המשפחה לערוך אזכרה משותפת לאב ולבן באותו יום.