פצועים אנוש ובינוני בפיצוץ רכב בצפון

ברכב של טכנאים שהגיעו לטפל בחדר קירור של אולם שמחות על כביש 4, אירע הבוקר פיצוץ מסיבה שאינה ברורה בשלב זה. כתוצאה מהפיצוץ נפצע אדם אחד אנוש ואדם נוסף נפצע בינוני. הרכב נשרף כליל והשניים פונו לביה"ח רמב"ם

הרכב השרוף, הבוקר בצפון (דוברות איחוד הצלה)

צעיר בן 20 נפצע אנושות וצעיר נוסף, בן 24, נפצע באורח קל עד בינוני מפיצוץ שאירע הבוקר בתאונת עבודה ברכב מסחרי מסוג GMC מדרום לעכו. הפצועים הועברו לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים רמב"ם והגליל המערבי בנהריה. "המראות היו קשים", סיפר עד ראייה שעובד במקום. "כיבינו את השניים ואחד מהם היה במצב ממש קשה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש בסמוך למסעדת נתק'ה, הממוקמת על כביש חיפה-עכו בסמוך לכפר מסריק. בדיקה ראשונית של המשטרה מעלה כי הפיצוץ נגרם במנוע רכב מסחרי מסוג GMC, ונסיבותיו עדיין אינן ברורות. מדובר ברכב של טכנאים שהגיעו לטפל בחדר הקירור של אולם השמחות. חוקרי שריפות של כיבוי גליל מערבי חוקרים ובודקים מה גרם לפיצוץ שככל הנראה החל הרכב.

למקום הוזעקו צוותי כיבוי אש גליל מערבי, וצוותים של מד"א ושל המשטרה. חוקרי השריפות החלו בחקירת הפיצוץ, שהחל ככל הנראה בתוך הרכב, ייתכן מכשל טכני. "יצאתי אחרי ששמעתי פיצוץ והתחלתי בניסיונות לכבות את האש שאחזה באחד הפצועים", סיפר אחד מעדי הראייה לחדשות 2 באינטרנט. "מצבו של הפצוע השני היה קשה הרבה יותר, אז הבאנו מטפים וכיבינו אותו. זה היה מחזה מאוד קשה".