בעלה של ההרוגה בהודו: "הספקתי להגיד לה שאני אוהב אותה"

איתמר מייזל, שרעייתו שוש נהרגה בתאונה במהלך מסע "מלכת המדבר", התאלמן בפעם השנייה. הוא עוד הספיק לשוחח עמה אחרי הפציעה, במה שהפך לדבריה האחרונים לפני שמתה. "אמרתי לה שאני אוהב אותה, והיא אמרה לי שגם היא אוהבת אותי. שמעתי בקולה את הקושי", שחזר

מייזל וזירת התאונה (חדשות 2)

בסוף השבוע נהרגה שושנה מייזל, בת 63 מגדרה, בשיאו של מסע "מלכת המדבר" בהודו. בשל תנאי מזג האוויר הקשים השוררים באזור הרי ההימלאיה, שם התרחש האסון, תוטס גופתה בחזרה לארץ רק מחר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מייזל נפצעה קשה כשהג'יפ שבו נסעה התהפך. תנאי השטח הקשים הביאו לכך שפינויה לבית החולים ארך שעות ארוכות, במהלכן הספיקה לשוחח בטלפון עם בעלה, טרם מתה מפצעיה.

"דיברתי עם שוש. אמרתי לה שאני אוהב אותה, והיא אמרה לי שגם היא אוהבת אותי. שמעתי בקולה את הקושי", תיאר איתמר מייזל, בעלה של שוש, את השיחה האחרונה עמה - בריאיון ללינוי בר-גפן בתכנית "עושים צהריים" בגלי צה"ל.

"הייתה אישה לתפארת"

בקול שבור המשיך מייזל לספר על אותם הרגעים ואמר: "שוש דיברה גם עם הבן הגדול, סער. היא אמרה לו שהיא לא מבינה לגמרי מה קרה לה וגם לא יודעת מה גרם לתאונה". 

עבור מייזל, מהווה מותה של שוש טרגדיה אישית שנייה - אחרי שהתאלמן בעבר מרעייתו הראשונה. "איבדתי את הדבר הכי יקר לי, אחרי 11 שנים של אהבה ללא גבולות", הוא סיפר. "כולם אהבו אותה. היא הייתה אישה לתפארת".