החברות למסע לא יודעות ששושנה מתה

משפחתה של שושנה מייזל (63) שנהרגה במסע "מלכת המדבר" בהודו, מתקשה להאמין שאיבדה את חייה בטיול אליו ציפתה כל כך. חברותיה למסע, שנפרדו ממנה כשפונתה לבית החולים, עדיין לא יודעות שהיא מתה מפצעיה כיוון שהן שוהות בשטח במקום ללא קליטה

חברותיה של שושנה מייזל (63), שטיילו עימה בהודו במסגרת מסע "מלכת המדבר", עדיין לא יודעת שהיא מתה מפצעיה בבית החולים המקומי. במקביל בני משפחתה בארץ שקיבלו את הבשורה הקשה, מתקשים להאמין כי איבדה את חייה במהלך הטיול אליו ציפתה כל כך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חברותיה של שושנה לטיול יודעות כי נפגעה בתאונת הדרכים, אך טרם עודכנו כי היא נפטרה מספר שעות אחר כך. "כרגע ההודעה על פטירתה של שושנה עדיין לא הגיעה אליהן, הן באזור שהוא ללא קליטה", סיפר מנכ"ל החברה הגיאוגרפית, דמיאן יופה.

שושנה השאירה אחריה בעל וארבעה ילדים, שהתקשו לעכל את הבשורה המרה. מנכ"לית "מלכת המדבר", יעל ויזמן סיפרה: "היא ניסתה להגשים חלום. אישה יקרה, מדהימה. מורה להתעמלות שפרשה בשנה האחרונה לגמלאות היתה עם רוח מאוד מאוד ססגונית ומלאת חום.

לפני שמתה מפצעיה הספיקה שושנה לדבר בטלפון עם בנה ובעלה ואמרה להם: "עשיתי תאונת דרכים, אני בדרך לבית החולים". תחילה, כוחות ההצלה רצו לשלוח מסוק על מנת לחלצה אך התנאים לא אפשרו זאת - והיא נאלצה להיטלטל ברכב פינוי. את השיחה היא עשתה כשהיא בדרכה לבית החולים, שממוקם כשבע שעות ממקום התאונה. לאחר שהגיעה לבית החולים מצבה הידרדר ונקבע מותה. בחברה הגיאוגרפית טענו כי תנאי השטח במקום הטיול היו קשים מאוד.

מהחברה נמסר כי "הופעלו צוותי חירום והוקם חדר מצב במשרד החוץ בתיאום עם הרשויות המקומיות". בחברה ציינו כי הם "מביעים צער עמוק על מותה, לבנו ותנחומינו עם המשפחה היקרה והחלמה מהירה לפצועות". כתוצאה מהתהפכות הג'יפ נפצעו קל-בינוני עוד שתי נשים. במקביל, משרד החוץ פועל להטסתן ארצה של הפצועות וההרוגה והודעה בדבר מותה נמסר למשפחתה.