ההרוגה מהודו הספיקה להתקשר למשפחתה: "עשיתי תאונה, אני בדרך לביה"ח"

בזמן שהייתה בדרכה לבית החולים ברכב הפינוי, התקשרה שושנה מייזל, בת 63 במותה לבעלה ולבנה ואמרה להם: "עשיתי תאונה, אני בדרך לבית החולים". זמן קצר לאחר שהגיעה לשם ואושפזה, מצבה הידרדר ונקבע מותה. תחילה רצו לשלוח מסוק לחלצה אך התנאים לא איפשרו זאת

"עשיתי תאונת דרכים, אני בדרך לבית החולים" - כך אמרה שושנה מייזל בת ה-63, שנהרגה בהודו לבעלה ולבנה בשיחה טלפונית בזמן שהייתה בדרכה לבית החולים, לאחר שנפצעה קשה בתאונת הדרכים בהרי ההימלאיה, כחלק ממסע "מלכת המדבר". תחילה, כוחות ההצלה רצו לשלוח מסוק על מנת לחלצה אך התנאים לא אפשרו זאת - והיא נאלצה להיטלטל ברכב פינוי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

את השיחה היא עשתה כשהיא בדרכה לבית החולים, שממוקם כשבע שעות ממקום התאונה. לאחר שהגיעה לבית החולים מצבה הידרדר ונקבע מותה. בחברה הגיאוגרפית טענו כי תנאי השטח במקום הטיול היו קשים מאוד.

מהחברה נמסר כי "הופעלו צוותי חירום והוקם חדר מצב במשרד החוץ בתיאום עם הרשויות המקומיות". בחברה ציינו כי הם "מביעים צער עמוק על מותה, לבנו ותנחומינו עם המשפחה היקרה והחלמה מהירה לפצועות". כתוצאה מהתהפכות הג'יפ נפצעו קל-בינוני עוד שתי נשים. במקביל, משרד החוץ פועל להטסתן ארצה של הפצועות וההרוגה והודעה בדבר מותה נמסר למשפחתה.

צוות הטיול ערך אתמול סבב טלפוני לבני משפחותיהן של המשתתפות על מנת לעדכן אותן על התאונה הקשה. בנוסף, נפתח קו טלפוני למשפחות בארץ כי הקבוצה נמצאת כעת באזור ללא קליטה.