הושגה שליטה על השריפה שהשתוללה במורדות הגולן

כוחות הכיבוי השתלטו על הדליקה שפרצה אחר הצהריים סמו לקיבוץ גונן. כתוצאה מהאש נשרפו כ-250 דונם של שטח מרעה. הדליקה פרצה לאחר שאש התלקחה בכלי רכב שהיה סמוך לשדה קוצים באזור. חמישה מטוסים הוזעקו למקום וכיבו את האש בסיוע של צוותי כיבוי רבים. מטיילים ששהו במקום פונו כשפרצה הדליקה

הושגה שליטה על שריפת הקוצים הגדולה שפרצה במורדות הגולן סמוך לקיבוץ גונן. כתוצאה מהאש נשרפו כ-250 דונם של שטח מרעה. השריפה החלה לאחר שרכב פרטי עלה באש בין צומת גונן לצומת וואסט. 3 נוסעי הרכב נפגעו קל מהדליקה. פרט לנוסעים, איש לא נפגע כתוצאה מהשריפה. האש שפרצה בכלי הרכב הציתה שדה הקוצים הסמוך והשריפה התפשטה. מטיילים ששהו באזור פונו על ידי מכבי האש, ולאורך כל האירוע לא נשקפה סכנה לתושבי האזור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

7 צוותי כיבוי אש בסיוע חמישה מטוסי כיבוי הוזעקו במקום והחלו בנסיונות להשתלט על האש אשר בסופן הושגה שליטה מלאה על הדליקה. בתחילה היה חשש כי האש תתפשט לכיוון צפון בשל הרוחות, אך בעזרת פעולה משותפת מהקרקע ומהאוויר נבלמה התפשטותה, עד שכובתה כליל.  

מפקד שירותי הכבאות של הגליל והגולן, טפסר דני חנניה, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "השריפה התפשטה בשעות אחר הצהריים לממדים גדולים, אך כעת היא תחת שליטה, אין אש בשטח".