הרוג ופצוע קשה בתאונה בכביש המנהרות

ספה שקרסה מגג רכב בכביש ירושלים-חברון גרמה להתנגשות קטלנית בין שלוש מכוניות. פרמדיק שהגיע לזירה תיאר את המראות הקשים: "החלק הקדמי של רכב אחד נכנס כולו לתא הנוסעים של מכונית אחרת". התנועה לכיוון גוש עציון נחסמה

אדם נהרג, אחר נפצע קשה, ונוסעים נוספים נפגעו בינוני-קל בתאונת דרכים קטלנית שהתרחשה אחר הצהריים בכביש המנהרות (60), בין ירושלים לחברון. שלושה כלי רכב היו מעורבים בהתנגשות, שלפי חקירה ראשונית - נגרמה כשספה שהובילו נוסעי מכונית פרטית נפלה אל לפתע אל הדרך, תוך כדי נסיעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בניסיון להימנע מלהתנגש בה, סטה ג'יפ שנסע אחרי אותה המכונית ממסלולו - ואז התנגש בעוצמה ברכב שנסע בנתיב הנגדי. למקום הוזעקו כוחות ההצלה, שפינו את הנפגעים לבית החולים "הדסה הר הצופים" שבבירה.

בשל עוצמת ההתנגשות, נלכדו חלק מהנוסעים בתוך שברי כלי הרכב - וכבאים שפעלו בזירה נאלצו להשתמש במסור כדי לאפשר את פינויים לטיפול רפואי. פרמדיק מד"א אלדד בנשטיין היה מהראשונים שהגיעו לטפל בנפגעים. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט הוא תיאר את המראות הקשים: "רכב אחד נכנס ממש לתוך תא הנוסעים של מכונית אחרת".

בשל התאונה, נחסם כביש המנהרות לתנועה לכיוון גוש עציון. חיים הר-זהב מארגון "איחוד הצלה" סיפר גם הוא על מה שראה: "כשהגעתי לזירה ראיתי שמדובר בתאונה קשה וחזיתית בין ג'יפ לרכב פרטי. הנהג נלכד ברכב שנמחץ, ולמרבה הצער נהרג במקום. אני וחובשים נוספים הענקנו טיפול רפואי ראשוני לפצוע הקשה".