בשיא העומס: איילון נחסם לתנועה בשל תקלת חשמל

חברת החשמל הודיעה כי בשל פגיעה של מכונת קידוח בקו מתח גבוה, יחסמו נתיבי איילון בשני הכיוונים במקטע שבין מחלף לה-גוורדיה לשלום, משעה 16:00. גם תנועת הרכבות תיעצר. נוסעים מודאגים: "איך נגיע הביתה?". חברת החשמל: זהו מפגע בטיחותי, מקווים שיתוקן במהרה

לקראת סוף השבוע, ובשיא העומס והפקקים הודיעה חברת החשמל כי נתיבי איילון יחסמו ממחלף לה-גוורדיה למחלף השלום בשני הכיוונים, זאת בשל תיקון חירום. בנוסף, תנועת הרכבות במקטע זה תופסק בשני הכיוונים. על פי הערכות החסימה תהיה למשך שעה, אולם בחברת החשמל לא יכולים להתחייב על כך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החסימה באה לאחר שמכונת קידוח בנתיבי איילון פגעה בקו מתח גבוה. צוותים של מחוז דן של חברת החשמל הוזנקו למקום ומתארגנים לביצוע העבודות הנדרשות לתיקון התקלה. בחברה הדגישו כי תעשה כל שניתן על מנת לתקן את התקלה בהקדם האפשרי.

אייל רובינשטיין, דובר מחוז דן בחברת החשמל אמר כי לא יהיה שיבוש באספקת החשמל. "הפגיעה גרמה לסכנה בקו כי הוא עלול ליפול על הכביש ולכן נאלצנו לבצע עבודות חירום לתיקון התקלה", הסביר רובינשטיין. "אנו מקווים שבשעה הקרובה הכביש ייפתח מחדש לתנועה - לא היה חשש בשום שלב לחיי הנהגים".

הנוסעים דואגים: "איך נגיע הביתה?"

דוברת הרכבת סיפרה לחדשות 2 באינטרנט כי את ההוראה קיבלו מחברת החשמל. ברכבת פועלים להוציא שאטלים לאזרחים הרבים שהתכוונו לנסוע ברכבת בשעות העומס אך מעריכים כי זה לא בטוח יהיה אפקטיבי בשל העומסים הכבדים וחסימת הכביש. "אנו ממליצים לנוסעים לדחות את הנסיעה עד כמה שניתן ולהמתין להוראות חברת החשמל". במשטרת התנועה לא נערכו לחסימה והופתעו מהודעת חברת החשמל.

"איך אנו נגיע הביתה?", תהו נוסעים מודאגים בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "לא הגיוני שחוסמים באמצע היום את הכביש - מדובר בשיא של נוסעים שייתקעו בכביש שעות ארוכות", ציינו.