צפו: פקחים מכים פלסטיני בחיפה

בתיעוד שהגיע לידי חדשות 2 באינטרנט ניתן לראות פקחים בחוף הים בחיפה מכים צעיר פלסטיני. עדי ראייה סיפרו: "נתנו לו סטירות חזקות ללא סיבה וקיללו אותו ללא הפסקה". עיריית חיפה: "קבוצת הצעירים הפריעה לסדר הציבורי". כך זה נראה

תקרית לא שגרתית בחוף הים בחיפה: צעירים פלסטינים תושבי השטחים שהגיעו לישראל ללא היתרי כניסה נעצרו על ידי שניים מפקחי החוף של העירייה והוכו על ידם. בתיעוד שהגיע לידי חדשות 2 באינטרנט ניתן לראות איך הפקחים מתנפלים על אחד מהצעירים הפלסטינים ואחר כך מבצעים מעצר נוסף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"עמדתי ליד הפקחים, והיו שניים שדיברו בערבית עם הבחור הצעיר הפלסטיני - ופתאום אחד נתן לו שתי סטירות ואז חבר שלו הצטרף ונתן עוד שתי סטירות ללא שום סיבה", סיפרה תושבת אחד הכפרים בגליל בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

עדת הראייה אמרה כי הפקחים הצליחו לעצור יותר משישה פלסטינים שהיו על הטיילת. אזרח אחר סיפר כי ראה שני פקחים שמובילים את הצעיר הצדה. "נתנו לו סטירות חזקות לפרצוף והמשיכו לקלל אותו בלי הפסקה, ואז הגיעה ניידת של השיטור המשולב ולקחה את הצעיר הפלסטיני מהמקום", הוא תיאר.

מעיריית חיפה נמסר בתגובה כי "בעירייה לא התקבלה עד רגע זה כל תלונה בנושא. מבירור שנערך עם הפקחים עולה כי במהלך אירועי הקיץ שהתקיימו אתמול בחוף בהשתתפות עשרות אלפי מתרחצים הגיעו קבוצה של צעירים השתוללה, הפריעה לסדר הציבורי והשליכה אשפה בטיילת למרות בקשות חוזרות ונשנות של הפקחים לשמור על ניקיון המקום. בנסיבות אלה נאלצו הפקחים לרשום דוחות למפרי הסדר הציבורי".