רגעי הדרמה של עירוני קרית שמונה

במסגרת הסרט "כוכבי הצפון" שישודר הערב ב-21:00 אחרי המהדורה המרכזית, ליווה ציון נאנוס את הקבוצה עירוני קרית שמונה בדרך לאליפות ההיסטורית. המצלמה תיעדה את אחד הרגעים הדרמטיים כשרן בן שמעון הודיע לחברי הקבוצה על עזיבתו. צפו בקטע קצר מהסרט

נדירים המקרים בהם המצלמה זוכה לתעד רגע דרמטי במיוחד: בחודש מאי האחרון מאמן עירוני קרית שמונה רן בן שמעון ביטל אסיפה טקטית לקראת משחק מכריע, סילק מהחדר את כל חברי הצוות המקצועי, אך אפשר למצלמה להישאר ולתעד את הרגע שבו הוא מודיע לשחקנים - "אני עוזב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"ביקשתי מהצוות לעשות איתכם שיחה בנפרד", אמר בן שמעון בפתח דבריו לשחקנים. "אני חייב לכם את השיחה הזאת, זו לא החלטה קלה שהייתה לי - אני לא אאמן את הקבוצה הזאת בשנה הבאה".

הערב ב-21:00 אחרי המהדורה המרכזית, ישודר הסרט "כוכבי הצפון", במסגרתו ליווה ציון נאנוס את עירוני קרית שמונה בדרך לאליפות ההיסטורית. הוא זכה לגישה יוצאת דופן לחדר ההלבשה והאסיפות הסגורות. באחד הרגעים שתועדו על ידי המצלמה, בן שמעון הודיע כי הוא עוזב בשל סכסוך עם הבעלים איזי שרצקי.

סיפורה של עירוני קרית שמונה מוכיח כי המציאות חזקה יותר מכל תסריט הוליוודי וכל אחד, גם אם הוא לא חובב כדורגל, ימצא בו את מוסר ההשכל - שבמקום בו מתקבצת חבורת אנשים, המניחים את האגו בצד ומוכנים לעבוד קשה - אפשר לעשות את הבלתי ייאמן.

הסרט המלא ישודר הערב ב-21:00 אחרי המהדורה המרכזית