תעלומה בשחקים: לאן נעלם טוני החתול?

צ'רלי הכלב וטוני החתול נחשבים כמו כל בן משפחה אחר במשפחת קדם מאבן יהודה, ששבה בשבוע שעבר לישראל לאחר שנתיים באנגולה. אבל, בעוד צ'רלי נחת בשלום בארץ, עקבותיו של טוני אבדו בנמל התעופה בן גוריון. כעת נמשכים החיפושים אחריו

בנמל תעופה נמשכים החיפושים, אילוסטרציה (חדשות 2)

משפחת קדם שבה בשבוע שעבר לישראל לאחר שנתיים בהם התגוררה באנגולה. על אף השינוי בכתובתם, הם דאגו לקחת איתם בחזרה לישראל את הכלב צ'רלי ואת החתול טוני, אך עם הגעתם לישראל התברר כי החתול אבד בנמל התעופה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עם הגעתם לנתב"ג, ציפו בני המשפחה לקבל שני כלובים ולקחת את חיות המחמד חזרה למקום מגוריהם שבאבן יהודה, אך הפתעה לא נעימה ציפתה להם. העיתון "ידיעות אחרונות" מספר, כי הכלב צ'רלי הגיע בשלום לישראל אך מי שנעדר הוא החתול שנחת בנתב"ג - ונעלם.

"הסבלים הראו לבעלי כלוב ריק שעמד בצד", סיפרה אלינור קדם, "אחד מהם אפילו אמר לבעלי 'אז תביא חתול אחר, מה כבר קרה'. אחד הסבלים הוסיף והסביר לאיתי שמזוודה פגעה בכלוב, פתחה אותו ובשל כך נעלם החתול".

מרשות שדות התעופה נמסר בתגובה: "חברת התעופה היא זו שאחראית לשינוע החתול ומסירתו לידי בעליו. יחד עם זאת, כשנודע לרשות על אובדן החתול ומתוך תודעת שירות גדולה התגייסו עובדים רבים כדי לחפש אחר החתול".