צפו: הדואט המרגש של הנשיא פרס ואייל גולן

נשיא המדינה שמעון פרס הצפין הערב למרום הגליל, לאירוע הקיץ המרכזי של תושבי האזור. במעמד המיוחד, בו השתתפו כ-3,000 בני אדם, קיבל הנשיא אזרחות כבוד מהתושבים, במרכז החינוך והקהילה המקומי. באותה הזדמנות, הספיק הנשיא לבצע יחד עם הזמר אייל גולן את השיר "ירושלים של זהב". כך זה נראה

חיבתו של נשיא המדינה שמעון פרס למוזיקה ולשירה היא עובדה ידועה. פרס, משורר בעצמו, שהספיק לכתוב כמה שירים שגם הולחנו, סיפק הערב ביצוע מרגש, יחד עם הזמר אייל גולן, דווקא לשירה של נעמי שמר, "ירושלים של זהב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הדואט יוצא הדופן אירע במהלך טקס מיוחד שהתקיים במרכז החינוך והקהילה במרום הגליל, אירוע הקיץ המרכזי של האזור. פרס הגיע כדי לקבל תואר אזרחות של כבוד. 3,000 הצופים זכו גם למופע מוזיקלי בחסות הנשיא. במהלך האירוע הזמין אייל גולן את פרס לבמה, בירך אותו ליום הולדתו וביקש מהנשיא להתלוות אליו בשירה "ירושלים של זהב". פרס עלה לבמה מלווה במאבטחיו, לקול תשואות הקהל.

בינואר האחרון סיפק הנשיא תוצרת מוזיקלית נוספת, כשכתב שיר מיוחד כמחווה לעדה האתיופית. על רקע גילויי גזענות כלפי בני הקהילה, חיבר הנשיא שורות שהולחנו על ידי המוזיקאי עידן רייכל, ובוצעו במופע מיוחד בבנייני האומה.

פרס החל לכתוב שירים עוד בהיותו נער. המלחין קובי אושרת העניק לחן לכמה משיריו, שבוצעו במסגרת ערב מיוחד שהתקיים לפני כשלוש שנים.