נחש "זעמן המטבעות" התגלה בגן ילדים בדרום

הגננות בגן הילדים "הדס" בקיבוץ נגבה נערכו בימים האחרונים לקבלת הילדים חזרה אל הגן. מה שהן לא ידעו הוא שאורח מסוג אחר מתכנן להגיע לגן: נחש מזן "זעמן המטבעות". הזוחל טיפס על רגליה של אחת הגננות ויצר בהלה בקרב הצוות החינוכי. איש לא נפגע באירוע ובשל חופשת הקיץ, אף אחד מילדי הגן לא נכח במקום

הקדים לפתיחת שנת הלימודים: נחש מסוג "זעמן המטבעות" נתפס הבוקר בגן ילדים "הדס" בקיבוץ נגבה בדרום לאחר שהחל לטפס על רגליה של אחת הגננות שהתכוננה לפתיחת שנת הלימודים בשבוע הבא. למרבה המזל, אף אחד מילדי הגן לא נכח במקום בשל חופשות הקיץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צוות הגננות שנבהל מביקורו של האורח החדש הזעיק למקום את לוכד הנחשים אלון קניאס. "כשהגעתי למקום ראיתי את הגננות כשהן מפוחדות מאוד", סיפר קניאס, "הן הכווינו אותי למחסן שם ראיתי אותו מקופל ולכדתי אותו". לדברי קניאס "הנחש שנכנס לגן היה כבן שנה בלבד והוא איננו ארסי, אך הוא דומה מאוד לזן הצפע הארצישראלי המסוכן".

קניאס הוקפץ למקום ע"י עובד הקיבוץ לאחר שהנחש פלש לחצר הגן. לאחר מכן נכנס לתוך גן הילדים בעצמו ואז טיפס על רגליה של הגננת שהייתה עסוקה יחד עם צוות הגן בהכנתו לשנת הלימודים.

מיכה כשר, חבר קיבוץ נגבה, העיד כי הגננות ראו את הנחש בשבע בבוקר ונבהלו מאוד: "בימים רגילים אמורים להיות בגן כש-30-35 ילדים, אם הם היו רואים את הנחש והיו נבהלים כמו הגננות - הייתה נוצרת מהומה גדולה. אנחנו לא רגילים לראות נחשים מחוץ לשדות הקיבוץ, לכן כשזה קורה נוצרת בהלה".