פלאפון: לא נפטר בעלי מוגבלויות

בעקבות הזעם הציבורי על החלטת חברת פלאפון להפסיק את עבודתם של כ-200 עובדים בעלי מוגבלויות, הודיעה החברה כי היא משהה את ההחלטה. "פלאפון מקווה שהממשלה תירתם בתקצוב הפעילות ובהפיכתה לפרויקט בסדר העדיפויות הלאומי", נמסר מהחברה

פלאפון: לא נפטר בעלי מוגבלויות (חדשות 2)

הנהלת פלאפון החליטה להשהות את הפסקת עבודתם של כ-200 עובדים בעלי מוגבלויות, המועסקים במיקור חוץ דרך החברות "כל יכול" ותקשוב. בנוסף קוראת החברה לממשלה למצוא פתרון משותף לסוגיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההחלטה של חברת הסלולר, הגיעה בעקבות הזעם הציבורי על הודעתה כי תקצץ במיקור חוץ, מה שהיה עלול להוביל להפסקת ההעסקה של העובדים.

"פלאפון היא החברה היחידה במשק שמעסיקה מספר כה גבוה של בעלי מוגבלויות ורואה ב'כל יכול' פרויקט לאומי וקהילתי, אותו הקמנו ובו תמכנו מיומו הראשון במשך כמעט 5 שנים, בהיקף של 20 מיליון שקל", מסרה החברה. "פלאפון מקווה שהממשלה תירתם בתקצוב הפעילות ובהפיכתה לפרויקט בסדר העדיפויות הלאומי, למשל כהכרזת הפעילות כאזור פיתוח א'".

אתמול פורסם כי פלאפון מפסיקה את מיקור החוץ מחברת "כל יכול" ומחברת תקשוב, שמעסיקות יחד כ-200 עובדים. כ-160 מהם מועסקים במוקדים של פלאפון כנציגי שירות של חברת הסלולר עד סוף השנה הנוכחית. מפלאפון נמסר כי החברה שוקלת חידוש החוזה גם ל-2013.