חום יולי-אוגוסט: מטיילים פוקדים את הפארקים והגנים

המשטרה מדווחת על עומסי תנועה שמורגשים באזור הכינרת בעקבות מספר רב של מבקרים, וגם אתר הסחנה נמצא בתפוסה מלאה. מטיילים רבים החליטו לנצל את היום היפה, ואת הירידה הקלה בטמפרטורות לגיחה בטבע ובאתרי הבילוי השונים

הירידה בטמפ' הביאה מטיילים. ארכיון (חדשות 2)

מנצלים את סוף החופש: מטיילים רבים יצאו משעות הבוקר אל חיק הטבע, ובדרך יצרו פקקי תנועה כבדים. המשטרה מוסרת כי באזור חוף גולן שבכינרת מורגשים עומסי תנועה. גם בכביש 99 לכיוון חורשת טל ובכביש 918 לכיוון כפר סאלד, מדווחים על תנועה ערה של כלי רכב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מגן השלושה (הסחנה) נמסר כי הפארק נמצא בתפוסה מלאה, ומבקשים מהמבקרים שלא להמשיך ולפקוד את המקום. גם ב"פארק המים ימית" בחולון הוציאו הודעה דומה וקראו למבקרים לא להגיע.

היום מורגשת ירידה קלה בטמפרטורות, בשיעור של מעלה-שתיים בכל הארץ. ההקלה מורגשת במיוחד בהרים עם ירידה של 2-3 מעלות בצפון ובמרכז, נכון לשעות הבוקר המאוחרות. עם זאת, עומס החום בשעות הצהריים יהיה בינוני-כבד במרבית האזורים.

מידות החום הצפויות היום ברחבי הארץ: בקצרין 33 מעלות, בחיפה תל אביב וירושלים 31, בבאר-שבע 35, ובאילת 41 מעלות. מחר הטמפרטורות יעלו מעט, ברביעי מזג האוויר יישאר דומה, בחמישי ובשישי צפויה התחממות נוספת, וייעשה חם מהרגיל לעונה.