חשד להתעללות: אמסטף נקשר והוצת

אגודת "תנו לחיות לחיות" פנתה למפכ"ל המשטרה ולשר לביטחון הפנים, לאחר שפגר אמסטף שככל הנראה הוצת נמצא קשור בשלשאות ברזל בשדה סמוך לטייבה. "יש עשרות עדויות על התעללות בכלבים באזור הזה", אמרה דוברת האגודה, "אפשר להפסיק להתעסק באירן ולטפל בזה"

גופת הכלב שהוצת בטייבה (חדשות 2)

התעללות קשה בכלבים באזור השרון: עובר אורח שטייל במטעי זיתים סמוך לטייבה, גילה לתדהמתו פגר של כלב שככל הנראה נשרף לאחר שנקשר בשלשלאות ברזל. בעקבות המקרה הזה ועדויות על מקרים אחרים, פנתה עמותת "תנו לחיות לחיות" לשר לביטחון הפנים ומפכ"ל המשטרה בדרישה לפתוח בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט סיפרה דוברת "תנו לחיות לחיות" אתי אלטמן, כי באזור טייבה התקבלו עשרות עדויות על התעללות בבעלי חיים באזור המשולש, ובמכתב ששלחה למפכ"ל ולשר אהרונוביץ' דרשה לפתוח בחקירה, במקביל לעיבוי השיוטר העירוני והסיורים באזור על מנת לאכוף את חוק "צער בעלי חיים".

פרס כספי למי שיחשוף את המתעללים

"האנשים שהציתו את הכלב שפכו עליו חומר דליק, ואז פשוט הציתו אותו", הוסיפה אלטמן. "אני מציעה פרס כספי לכל מי שיביא מידע על האנשים שביצעו את המעשים המחרידים האלה".

"יש כאן נגע של אלימות כלפי בעלי חיים במדינה, אפשר לרגע לעצור מלהתעסק בענייני אירן ולטפל בבעלי החיים המסכנים", סיכמה אלטמן".