בנה של אחת ההרוגות בתאונה בנתניה: "בן דוד של ברבי צוחק עלינו"

אלכסנדרה רובינוב ז"ל, שנדרסה למוות בליל שישי, הובאה למנוחות בבית העלמין בעיר. על קברה הטרי, תקף בנה סרגיי את החשוד בדריסה - שושן ברבי. "אני לא מבין איך הוא יכול לקרוע לי ככה את הלב, בן דוד שלו עלה לשידור וצחק עלינו - אני מקווה שהמשטרה תתפוס אותו"

סרגיי רפאלוב, בנה של אלכסנדרה רובינוב ז"ל שנהרגה בתאונת הפגע וברח בליל שישי בנתניה, ממשיך במתקפה על החשוד המרכזי בדריסה - שושן ברבי. היום היא הובאה למנוחות בבית העלמין בנתניה, שם ליוו אותה בני משפחתה וקרוביה ברגשות מעורבים של עצב וזעם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני לא יכול להבין איך אנשים נוהגים במהירות של 120 קמ"ש במקום בו מותר לנסוע רק במהירות של 50 קמ"ש", אמר על קבר אמו, "הוא בא, והרג שלוש נשים ולא חשב על זה שיש להן משפחות וילדים. הוא לקח את אמא שלי בגיל 66, אישה שלא עשתה כלום לאף אחד. ואם זה לא מספיק, דוד שלו עולה לשידור וצוחק על המשטרה ועלינו".

רפאלוב קרא לברבי להסגיר את עצמו למשטרה, או לברוח למקום בו איש לא יימצא אותו. "אני יליד נתניה, גדלתי כאן ולא דמיינתי שאתה תבוא ותקרע לי את הלב. אם אתה גבר תסגיר את עצמך". הבן הוסיף כי הוא הכיר את שמו של ברבי, וידע כי הוא מעורב בפלילים ובפשע. "מי ינצח?", תהה, "המשטרה או עולם הפשע".

"החשוד מסתתר עם אשתו" 

ראש עיריית נתניה מרים פיירברג התייחסה היום לאירוע בו נדרסו למוות שלוש הנשים בליל שבת. פיירברג מעריכה כי החשוד בדריסה, שושן ברבי, לא הספיק לצאת מהארץ וכי אשתו חברה אליו למקום המסתור בו הוא מתחבא.

בריאיון לחדשות 2 באינטרנט סיפרה פיירברג על היכרות מוקדמת עם ברבי: "לנהג הפוגע היה עבר פלילי. דווקא בשנים האחרונות הוא מאוד ניסה להשתנות, לשקם את עצמו - הוא נרגע, ואנחנו נקטנו נגדו ביד מאוד קשה. גם השבוע הוא קיבל קנס על כך שהוא שם כמה בקבוקים על המדרכה, אפילו על זה אנחנו לא מוותרים לו".

פיירברג הוסיפה: "בעבר הוא היה צועק, משתולל, מאיים. הוא לא עושה את זה בשנים האחרונות, ולצערי ההתנהלות המופרעת והפראית שלו בכביש הביאה לאסון הנורא".

הדריסה בנתניה - הסיקור המלא:

שלוש נשים נדרסו למוות בנתניה

ראש עיריית נתניה: "כנראה שהדורס מסתתר עם אשתו"

הערכה: הדורס יצר קשר עם עורך דינו

בן זוגה של לי זיתוני ז"ל: "נעשה הכול כדי לעצור את הדורס מנתניה"

התאונה בנתניה: צעיר חשוד בהריגה

דודו של החשוד ב"פגע וברח" בנתניה: "למשטרה אין סיכוי למצוא את שושן"

אבל בדימונה: "הדורס פחדן - אבל ימצאו אותו"

בנה של אחת מהרוגות התאונה לדורס: "תסגיר את עצמך - או תברח רחוק"

בתה של אחת ההרוגות: "ראיתי את אמא מדממת על הכביש"