אשתו של יוחאי גליקסמן: "בעלי מפחד משושן, אני חוששת לחייו"

בעוד בעלה מוחזק במעצר בחשד לשיבוש מהלכי חקירה, עדות שקר והריגה, טוענת חנה, אשתו של יוחאי גליקסמן, כי שושן ברבי מנסה להלביש עליו תיק. בריאיון סיפרה כיצד הזעיק שושן את בעלה בערב התאונה: "הוא קרא לו מהחלון וצעק לו - יוחאי, יוחאי, בקול מלחיץ, מפחיד"

אשתו של יוחאי גליקסמן, שהסגיר עצמו למשטרה בעקבות התאונה הקשה בנתניה - ולאחר מכן התחרט וטען כי לא נהג ברכב, משחזרת היום את הרגעים בהם לטענתה הוזעק על ידי שושן ברבי. "שמעתי את הקול של שושן מהחלון, בקול מלחיץ ומפחיד", היא מספרת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אמש האריך בית משפט השלום בראשון לציון את מעצרו של גליקסמן בחמישה ימים. הצעיר בן ה-26 חשוד בשיבוש מהלכי חקירה, בעדות שקר, ובהריגה.

בריאיון לתכנית "עושים צהריים" בגלי צה"ל, אמרה חנה גליקסמן, כי בעלה היה איתה בבית בזמן שאירעה התאונה. "אחרי המקרה שכבר קרתה התאונה הוא היה עוד איתי בבית, הוא ישן. הקפיצו אותו מלמטה קראו לו", סיפרה גליקסמן.

"שמעתי את קולו של שושן, אי אפשר שלא לזהות את הקול שלו. הוא קרא לו מהחלון וצעק לו - יוחאי, יוחאי, בקול מלחיץ, מפחיד. הוא התעורר ירד למטה, אחרי שנייה עוד פעם עלה עלי. אמרתי לו: 'לאן אתה הולך?', והוא ענה:  'אשתו של חבר התאשפזה, אני לוקח אותו לבית חולים'", היא משחזרת.

"מנסים להלביש עליו תיק"

"אחרי שנייה אני מקבלת טלפון - 'מאמי, אני איעצר אל תלחצי. אני מחר משתחרר'", משחזרת גליקסמן. "אני לא ידעתי בדיוק, הרגשתי על הפנים. הלכתי ישר לתחנה וכשהבנתי שהתאונה עוד הייתה בזמן שהוא היה איתי בבית, אז התחלתי להירגע כי הבנתי שהוא חף מפשע והוא לא עשה את זה".

גליקסמן הוסיפה: "הם מנסים להלביש עליו תיק. אני יודעת שהוא מאוד מפחד ממנו (משושן). הוא עובד אצלו. רק כשהוא הבין הוא ישר התחרט, כי הוא לא הבין שמדובר בשלוש גופות, הוא לא ידע. הוא ניגש למשימה בלי לדעת לאן הוא הולך".

לטענת גליקסמן שושן הרס גם את משפחתה: "הוא לא הרס שלוש משפחות, הוא הרס ארבע משפחות, כי גם אני עומדת ללדת לו ילד. הוא הכניס לי אותו לתא על פשע שהוא לא עשה, על לא עוול בכפו אני בחודש תשיעי... הוא הרס גם את המשפחה שלי, שהוא הכניס איש חף מפשע לכלא על לא עוול בכפו".

גליקסמן ציינה כי בעקבות המקרה היא חוששת לחייה ולחיי בעלה. לדבריה היא טרם דיברה עם בעלה - שמעצרו הוארך אתמול בחמישה ימים נוספים.

הדריסה בנתניה - הסיקור המלא:

שלוש נשים נדרסו למוות בנתניה

ראש עיריית נתניה: "כנראה שהדורס מסתתר עם אשתו"

הערכה: הדורס יצר קשר עם עורך דינו

בן זוגה של לי זיתוני ז"ל: "נעשה הכול כדי לעצור את הדורס מנתניה"

דודו של החשוד ב"פגע וברח" בנתניה: "למשטרה אין סיכוי למצוא את שושן"

אבל בדימונה: "הדורס פחדן - אבל ימצאו אותו"