בנה של אחת מהרוגות התאונה לדורס: "תסגיר את עצמך - או שתברח רחוק"

שלוש ההרוגות בתאונת הדרכים הקשה בנתניה יובאו היום למנוחת עולמים. במקביל, פונים שני בניה של אלכסנדרה רובינוב לדורס בקריאה שייסגיר עצמו למשטרה. "בחיים לא עשיתי שום דבר רע ולבני משפחתך. תסגיר את עצמך, הרי אתה גבר", אמר אחד מהם

בני משפחתה של אלכסנדרה רובינוב, אחת משלוש ההרוגות בתאונה הקשה בנתניה, פנו היום לחשוד בדריסה, שושן ברבי - וקראו לו להסגיר את עצמו. "קרעת לנו את הלב, תסגיר את עצמך", אמר בנה של רובינוב. היום יובאו שלושת ההרוגות למנוחות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

היום יתקיימו הלוויותיהן של שלוש ההרוגות בתאונה: שושנה יגודייב בת ה-25 ואמה סבטלנה יגודייב, תושבות דימונה יובאו למנוחות בבית העלמין בעירן בשעה 12:00 בצהריים. אלכסנדרה רובינוב, קרובת משפחתן, תובא למנוחות בשעה 16:00 אחר הצהריים בנתניה.

סרגיי רפאלוב, בנה של רובינוב, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על התחושות הקשות לאחר המקרה: "תחושות של כאב נורא, אסון נוראי. אי אפשר לתאר את האסון הזה. אני לא יודע איך אנשים יכולים במקום בו מותר לנהוג במהירות של 40 -50 קמ"ש, לנסוע מעל 120 קמ"ש, בלי בלמים בלי שום דבר. פשוט להרוג שלוש נשים ולא לחשוב על זה שיש להם משפחות, על זה שיש להם ילדים ולנסוע הלאה - פשוט לברוח".

"איך בן אדם פשוט הולך עכשיו וישן, איך הוא קם בבוקר. אני פשוט לא מבין, לא יכול לעכל את זה. בן אדם פשוט בא ולקח את אמא שלי בגיל 66 שלא עשתה לבן אדם שום דבר, ורק בורח. ודוד שלו יוצא לשידור וצוחק עלינו, צוחק על אנשים במדינת ישראל, צוחק על המשטרה שאף אחד לא מסוגל לתפוס אותו", הוסיף רפאלוב.

"אני מקווה שיש לו רגשות"

בנה של ההרוגה הדגיש: "האם הבן אדם יכול באמת להיות כזה זוועה, לחיות עם זה כל החיים שלו, ולהסתתר מכל המשטרה. אני מקווה שיש לו רגשות, ושהוא באמת חושב על מה שהוא עשה. אני מאמין שהוא חייב להסגיר את עצמו".

רפאלוב אף פנה לדורס ואמר: "בחיים שלי לא דמיינתי שפשוט תבוא ותיקח את אמא שלי. את הלב קרעת לי, בחיים לא עשיתי שום דבר רע ולבני משפחתך. עשית את זה, תסגיר את עצמך, הרי אתה גבר. תסגיר את עצמך"

אחיו, איגור רפאלוב סיפר הבוקר: "אנחנו ממש ממש בהלם, ולא מאמינים שזה קורה. אנחנו נמצאים כאילו בחלום. אמא שלי היתה אתמול פתאום כבר לא איתנו. לא מאמינים שזה קורה בכלל". גם הוא פנה לחשוד בדריסה ואמר: "או שיבוא למשטרה או שייברח כמה שיותר רחוק. שאף אחד לא יראה אותו".

המשטרה ממשיכה בחיפושים אחר ברבי, החשוד שדרס למוות את שלוש הנשים בליל שבת. בהערכת מצב שהתקיימה אמש במשטרת התנועה עלה החשש שברבי בן ה-35 ינסה להימלט מהארץ.