בתה של אחת ההרוגות ב"פגע וברח" בנתניה: "ראיתי את אמא מדממת על הכביש"

בבית משפחת יגודייב בנתניה עדיין מנסים לעכל את האסון שפקד אותם לאחר שאם המשפחה אלכסנדרה נדרסה למוות יחד עם עם שתי בנות משפחה נוספות. לריסה, שאיבדה את אמה, סיפרה על השניות שלאחר הדריסה: "ישבתי בסלון ושמעתי בום נוראי. כשירדתי במעלית אמרו לי - 'רוצי, אמא שלך נפגע בתאונה'"

לריסה זטלאווי, בתה של אלכסנדרה יגודייב - שנדרסה למוות אמש בנתניה, עדיין מנסה לעכל את האסון הכבד שפקד אותה. מאז הדריסה שבה נהרגו אמה ושתי קרובות משפחתה, סבטלנה ושושנה, מתכנסים בבית המשפחה בנתניה מכרים וחברים המתקשים להשלים עם הבשורה הקשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הן היו כאן אצלי והזמנתי אותם לארוחת ערב אצל אימא שלי", סיפרה זטלוואי על שאירע. "אני גרה בבניין מול ביתה של אימי, 50 מטר מכאן - בסך הכל היו צריכות לחצות את הכביש", הוסיפה.

"בסביבות השעה 7:30 החלו שלושתן בחציית הכביש,.לפתע, רכב שנסע במהירות פשוט פגע בהן והרג אותן על המקום", סיפרה לריסה בבכי. "ישבתי בסלון ופתאום שמעתי בום עוצמתי", גוללה הבת את דקות האסון, והוסיפה: "אנשים אמרו לי: 'אמא שלך נפגעה בתאונה'. כשהגעתי למקום ראיתי אותה כשהיא שרועה על הכביש ומדממת. זה היה כמו סרט אימה".

שושנה וסבטלנה יגודייב, "ילדים נשארו בלי (חדשות 2)

מלבד אמה, איבדה לריסה גם את בת דודתה שושנה יגודייב בת ה-25.  "בדיוק היא הכירה חבר והם התחילו לצאת תקופה. הן היו בסך הכל בדרך לארוחת ערב ונהרגו על במקום", מספרת זטלאווי. לריסה היתה זו שנאלצה לספר את החדשות הקשות לאביה של שושונה, שאיבד גם את רעייתו, "ילדים נשארו בלי אמא ונכדים בלי סבתא". 

המרדף נמשך

גם בשעות אלה ממשיכה המשטרה ממשיכה במצוד נרחב אחר שושן ברבי, עבריין מוכר בן 35 ואסיר לשעבר, תושב העיר נתניה, שעל פי החשד היה מעורב בתאונת "הפגע וברח" בעיר ונמלט מהזירה. כל היודע דבר על מקום הימצאו של ברבי מתבקש לפנות למשטרה.

על פי החשד, ברבי נסע במכונית האאודי הפרטית שלו במהירות מופרזת בשעה שפגע בשלוש הנשים וגרם למותן. הוא עצר במרחק כמה מאות מטרים ממקום הפגיעה, צפה בנשים מתבוססות בדמן ונמלט מהמקום. זמן קצר לאחר מכן, הגיע אדם לתחנת המשטרה בנתניה וטען כי הוא הנהג הדורס, אך גורמים במשטרה מעריכים כי ניסה לחפות על ברבי.