המשטרה פתחה במצוד אחר הנהג החשוד בדריסה מנתניה

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושים אחר שושן ברבי, עבריין מוכר בן 35 מנתניה שעל פי החשד גרם לדריסתן למוות של שלוש הנשים בנתניה ונמלט מהזירה. על פי החשד ברבי עצר את רכבו מאות מטרים ממקום התאונה, צפה בנשים הפגועות ונמלט מהמקום. ההרוגות הן אם ובתה מדימונה וקרובת משפחה נוספת מנתניה

החשד: הנהג הדורס נמלט מהזירה (חדשות 2)

המשטרה ממשיכה גם הבוקר במצוד נרחב אחר שושן ברבי, עבריין מוכר בן 35 ואסיר לשעבר, תושב העיר נתניה, שעל פי החשד היה מעורב בתאונת "הפגע וברח" בעיר ונמלט מהזירה. בתאונה נהרגו שלוש נשים - אם, בתה וקרובת משפחה נוספת. כל היודע דבר על מקום הימצאו של ברבי מתבקש לפנות למשטרה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, ברבי נסע במכונית האאודי הפרטית שלו במהירות מופרזת שעה שפגע בשלוש הנשים וגרם למותן. הוא עצר במרחק כמה מאות מטרים ממקום הפגיעה, צפה בנשים מתבוססות בדמן ונמלט מהמקום. זמן קצר לאחר מכן, הגיע אדם לתחנת המשטרה בנתניה וטען כי הוא הנהג הדורס אך גורמים במשטרה מעריכים כי ניסה לחפות על ברבי.

ההרוגות בתאונה, סבטלנה יגודייה בת ה-56, בתה שושנה בת ה-25 ודודתה אלכסנדרה רובינוב, חצו את מעבר החצייה אתמול בשעות הערב המוקדמות ברחוב בן צבי בנתניה, כשרכב האאודי השחור פגע בהן בעוצמה. פרמדיקים של מד"א נאלצו לקבוע את מותן במקום.

דובר מד"א זכי הלר סיפר לחדשות 2: "כשהגענו למקום גילינו זירה קשה ביותר. הפרמדיקים גילו אישה כבת 70 מחוסרת הכרה, במרחק עשרות מטרים נוספים נמצאה צעירה נוספת בת 25 ובסמוך נמצאה האישה הנוספת. הכוחות למרבה הצער נאלצו לקבוע את מותן".