"פגע וברח" בנתניה: שלוש נשים נדרסו למוות

שלוש בנות משפחה אחת - אם, בתה וקרובת משפחה נוספת נהרגו מפגיעת רכב בזמן שחצו במעבר חצייה ברחוב בן צבי בנתניה.עדי ראייה דיווחו כי נהג הרכב, עבריין המוכר למשטרה, עצר כעבור כמה מאות מטרים ונמלט מהמקום. כעבור כחצי שעה הסגיר עצמו אדם למשטרה אך קיים חשד כי לא הוא אחראי למעשה

אם, בתה וקרובת משפחה נוספת נהרגו הערב מפגיעת רכב מסוג אאודי בזמן שחצו במעבר חצייה ברחוב בן צבי שבנתניה. כוחות מד"א שהוזעקו לזירת האירוע נאלצו לקבוע במקום את מותן של שתיים מהן. בנפגעת הנוספת בוצעו פעולות החייאה - אך כעבור זמן קצר גם היא מתה מפצעיה. המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפוש אחר הנהג הדורס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נהג הרכב הדורס, עבריין המוכר למשטרה, עצר לאחר כמה מאות מטרים בצד הדרך, ואחרי שחזה בנשים מתבוססות בדמן - נמלט בריצה מהמקום. כעבור כחצי שעה הגיע אדם לתחנת המשטרה בנתניה וטען כי הוא האחראי למעשה.

בשלב זה קיים חשד במשטרה כי הנהג הוא לא האיש שהסגיר עצמו ואדם אחר הוא שהגיע להתוודות על המעשים והמצוד אחר הדורס נמשך בשעה זו.

האם ובתה - תושבות דימונה שהגיעו להתארח אצל קרובת משפחה

דובר מד"א זכי הלר סיפר בריאיון לחדשות 2: "כשהגענו לזירה גילינו זירה קשה ביותר, הפרמדיקים גילו אישה כבת 70 מחוסרת הכרה, במרחק עשרות מטרים נוספים נמצאה צעירה נוספת בת 25 ובסמוך נמצאה האישה הנוספת, הכוחות למרבה הצער נאלצו לקבוע את מותן".

זהותן של ההרוגות טרם הותרה לפרסום, אך ידוע כי האם ובתה, תושבות דימונה, הגיעו לנתניה כדי להתארח אצל קרובת המשפחה שנהרגה אף היא. מחקירת זירת הדריסה עולה כי הנהג נסע במהירות גבוהה מהמותר בזמן שפגע בשלוש הנשים.

משטרת נתניה מבקשת את עזרת הציבור בסיוע אחר שושן ברבי בן 35, תושב העיר המוכר למשטרה, שעל פי החשד היה מעורב בתאונה ונראה נמלט מזירת התאונה.