אשקלון: בן 12 נפל מגג בית ספר ונפצע קשה

ילד בן 12 ששיחק עם חבריו על גג בית ספר באשקלון, מעד מסיבה שאינה ברורה - וצנח לאדמה מגובה 3 מטרים. הוא פונה במצב קשה לביה"ח סורוקה בבאר שבע. המשטרה פתחה בחקירה. זמן קצר לאחר מכן הובהל גבר כבן 53 מכפר מנדא לביה"ח רמב"ם בחיפה כשהוא סובל מחבלת ראש ומצבו קשה. נבדקת האפשרות כי נפגע בתאונת דרכים

בן 12 נפל מגג בית ספר ונפצע קשה. ארכיון (חדשות 2)

תאונה קשה נוספת בחופש הגדול: ילד בן 12 שככל הנראה שיחק עם חבריו על גג בניין בית ספר באשקלון, נפל מגובה של כשלושה מטרים ונפצע באורח קשה. הוא פונה לביה"ח סורוקה כשהוא מחוסר הכרה ומונשם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מפרטים ראשונים של האירוע עולה כי הילד וחבריו, טיפסו על גג מבנה בית ספר ברחוב רמב"ם באשקלון. בשלב מסויים, מסיבה שאינה ברורה, איבד הילד את שיווי משקלו - וצנח מטה. נעמי צבי, פרמדיקית של מד"א, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט כי "על הגג ישנם מספר פתחים והילד נפל מבעד לאחד מהם ונחבל בראשו".

"כשהגענו לזירה הוא היה מחוסר הכרה. חבריו של הילד, שהזעיקו את מד"א, היו נסערים מאוד. ילדים בני 12 לא מדמיינים שמשחק יכול להסתיים בכזה אסון", הוסיפה. לדבריה, חבריו של הנער שנפגע הזעיקו את אחותו, מאחר שאמו נמצאת בחו"ל ואביו שהה מחוץ לעיר בשעת התקרית.

פרמדיקים של מד"א מרחב "לכיש" שהוזעקו לזירת האירוע, העניקו לילד הפצוע טיפול רפואי ראשוני. לאחר מכן הוא פונה במצב קשה לבית החולים סורוקה בבאר שבע, כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעת ראש. המשטרה פתחה בחקירת המקרה.

בן 53 נפצע קשה בכפר מנדא

שעה קלה לאחר התקרית הקשה באשקלון הוזעק צוות מד"א למרפאה בכפר מנדא שבצפון הארץ, לאחר שלמקום הובא גבר כבן 53 כשהוא סובל מחבלת ראש.

הפרמדיקים העניקו לאיש טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו במצב קשה לביה"ח רמב"ם בחיפה, כשהוא מורדם ומונשם. מהמשטרה נמסר כי בשלב זה נסיבות המקרה אינן ידועות אך נבדקת האפשרות כי הגבר נפצע במהלך תאונת דרכים.