תעלומת המכתבים בערכת המגן האבודה

חיילת שהשתחררה לאחרונה מפיקוד העורף החליטה לשים סוף לתעלומת ערכת המגן האבודה, בה נמצאו מכתבים, מברקים ותמונות רבות, במקום מסכה. "אני חושבת שהיא צריכה לחזור לבעליה", כתבה בעמוד הפייסבוק שלה בתקווה למצוא את הבעלים. למישהו יש קצה חוט?

ערכת המגן האבודה (פייסבוק)

במסגרת ההיערכות? במחסנים של פיקוד העורף מסתובבת זה שנים ערכת מגן אלמונית שאנשי הצבא לא יודעים את מקורה או לאן להחזירה. במקום מסכה, נמצאו בקופסא סדרת מכתבים, תמונות ומברקים עתיקים, ואפילו הזמנה ישנה לחתונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חיילת ששירתה לאחרונה ביחידת רע"מ (רענון ערכות מגן) בבסיס פיקוד העורף ברמלה, לקחה את פתרון התעלומה על עצמה, נחושה להחזיר את המסמכים לבעליהם. "האנשים האלה החזירו את הערכה לפיקוד העורף, ושכחו כנראה שיש בה הרבה מאוד זיכרונות", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט. את המארז היא מצאה בזמן פינוי אחד המחסנים, והתעקשה שלא לזרוק אותה.

כעת, היא מנסה לאתר את הבעלים. "על המכתבים מצויינים שמות שחוזרים על עצמם: יעל וארז פרננדס. אם מישהו מכיר אותם, ויכול לעזור באיתור האנשים אני אשמח", כתבה בעמוד הפייסבוק שלה בתקווה למצוא את הבעלים. "4 שנים הקופסא שמורה אצלי ואני חושבת שהגיע הזמן שהיא תחזור לבעליה המקוריים".